Zdraví & krása

Vybíráme parfémy

Všichni máme rádi příjemné vůně. Parfémy jsou výsadou nejenom dam, jak by se nabízelo, ale také mnoha pánů. Vybírejte pouze z originálních značkových parfémů, které se hodí nejenom na elegantní události, ale také na běžné nošení do práce či večer do vinárny nebo jen do kina. Vůně je přeci vaší vizitkou – tak dejte všem vědět, že vy se o sebe staráte a záleží vám na tom, jak se prezentujete ve společnosti.

Parfémy pro ženy

Jak je známo, každá žena chce být krásná. Dokonalou krásu ale podtrhne jedině dokonalá vůně. Ale dejte pozor na to, čím se voníte. Neznačkové parfémy často hned vyvoní – to v tom lepším případě – a v horším případě vám na kůži způsobí nepěknou vyrážku, kterou rozhodně ve společnosti nezabodujete. Myslete na své zdraví a prestiž a kupte si originální parfém za skvělé internetové ceny, který si vyberete v této sekci. Preferujete vůně těžké, lehké či ovocné? Stačí si pouze vybrat a oslnit svou vůní nejenom všechny kolemjdoucí.

Parfémy pro muže

Muži, věděli jste, že si ženy vyloženě zakládají na tom, jak muž voní? Pokud vyrazíte na první rande bez vůně, máte jej prakticky předem prohrané. První, čeho si totiž žena všimne je, jestli jí muž voní. Abyste si zajistili plusové body hned od začátku, nezapomeňte se na cestu „nastříkat“ originálním parfémem, který nakoupíte v této sekci. Všechny dražší značkové parfémy jsou unikátní – a to dokonce i jejich ceny. Investice do parfému je vlastně investicí do vašeho budoucího vztahu, tak se snažte, abyste byl pro ženu neodolatelný již od první chvíle, kdy si k vám „přičichne“.

Dárkové sady parfémů

Pořád se něco slaví – narozeniny, svátek, výročí, Valentýn, Vánoce a spousta dalších událostí, které si zaslouží, abyste své drahé polovičce zakoupili dárek. Ale co máte pořád vybírat? Nechte si poradit a vyberte si z naší sekce „Dárkové sady“. Vyberete zde příjemný dárek nejenom pro ženy, ale také pro své muže. Není přeci příjemnější pocit, než když váš muž vyjde ze sprchy, a ještě se navoní skvělým parfémem. To se pak nejedné ženě začnou podlamovat nohy. Dopřejte si takový zážitek a obdarujte svého muže touto skvělou sadou a můžete se těšit na úžasné provoněné večery.

Tip for you: Share your leaks – leakshare.org