Tipy & radyZdraví & krása

Čištění pleti je také důležité

Každý z nás si večer rád dopřeje sprchu, než ulehne do postele. Stejně tak i vaše pleť si zaslouží dokonalou večerní očistu. Vždyť make-up, který zůstane na vašem obličeji přes noc vám totálně ucpe póry, pleť přestane dýchat a začnou se vám dělat nevzhledné pupínky a akné. Těmto nepříjemným, a hlavně nezvaným hostům můžete jednoduše předejít vyčerním vyčištěním pleti kvalitní pleťovou vodou. Nechte svou pleť spokojeně spát a ráno se nebojte, že by vás v zrcadle něco nepěkného překvapilo.

Zkusili jste pleťové masky?

Udělejte si pořádné dámské odpoledne. Zavolejte kamarádky, otevřete si šampus, nalakujte si nehty a co nesmí chybět je čisticí pleťová maska. Pokud si nejste jistá, který typ masky by vám vyhovoval, můžete si dokonce zakoupit i jednorázový vzorek a pokud vaše pleť bude po jeho použití jásat, můžete se k ní přidat, protože jste našli něco, co vám a vaší pleti doopravdy prospěje. Váš obličej bude zase zářit a vy s ním. Pravidelným nanášením si zajistíte obličej „jako dětskou prdýlku“.

Rty si zaslouží správnou péči

Váš obličej – to není jenom čistá a hedvábná pleť, ale také hlavně vaše rty. K čemu vám bude hydratovaná pokožka, když vaše rty budou seschlé a okoralé? V tom horším případě se ještě mohou objevit nevzhledné opary, které bezpečně odradí každého muže. Věnujte se svým rtům stejně jako zbytku vašeho obličeje. Ve vaší kabelce by nikdy neměl chybět kvalitní balzám na rty, který můžete používat prakticky kdykoli, když si na něj vzpomenete. Vaše rty budou poté krásně vláčné a ošetřené. Kupte si jeden ještě dnes a vyberte si ze spousty oblíbených příchutí.