Tipy & radyZdraví & krása

Vše pro krásu a kvalitní péči o vaše tělo

Péče o tělo je nepsanou povinností každého moderního člověka. Již samotná Coco Chanel kdysi prohlásila: „Muž si může zvyknout na ošklivou ženu, ale nikdy ne na nedbalou.“ My s tímto tvrzením souhlasíme. Jistě to platí i naopak, a proto vybírejte jedině prvotřídní kosmetický sortiment jak pro ženy, tak i pro muže.

Dopřejte si parfémy, produkty pro pleť, líčení, tělo, vlasy, zuby a celou řadu doplňků.

Kompletní sortiment

V kategorii parfémy naleznete nejen dámské a pánské parfémy, ale i dárkové sady, které potěší každého milovníka luxusních vůní. Kategorie pleť se věnuje nejen pleťovým krémům a olejům. Vybírat můžete z celé řady přípravků pro čištění pleti, k péči o rty a nezapomínáme ani na přípravky proti vráskám a zpomalující stárnutí pleti.

Každá žena chce být krásná a svou krásu ještě zvýrazňuje líčením pomocí dekorativní kosmetiky. Vyberte si přípravky pro líčení, které budou vyhovovat vašim potřebám. Volit můžete různé druhy a odstíny rtěnek, očních stínů nebo třeba řasenky. Nezapomínáme ani na pomůcky, které jsou při líčení potřebné. Patří mezi ně především kosmetické štětce, houbičky a šablony na obočí a linky. Pro péči o tělo nabízíme sprchové přípravky, tělová mléka a oleje, přípravky proti pocení, přípravky pro depilaci a holení nebo prostředky pro zvětšení prsou.

I na detailech záleží

Pamatováno je i na péči o nohy, které nikdy neuniknou zvídavým mužským pohledům. I vlasy jsou důležitou součástí naší osobnosti. Aby byly krásné a zdravé, je potřeba o ně dobře pečovat. Vaši péči podpoří naše přípravky vlasové kosmetiky. Kdo by nechtěl mít krásný a zářivý úsměv, který ještě zvýrazní nádherné zuby. To vše můžete mít díky našim přípravkům k péči o zuby. Kromě kosmetických přípravků v naší nabídce naleznete i celou řadu doplňků mezi něž patří hodinky a šperky.

Dokonalý dárek

Pokud se blíží výročí, narozeniny, svátek, či jiná významná událost, nic nepotěší více než kvalitní kosmetika předních světových značek. Pokud si nejste výběrem jistí, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme s výběrem.