Tipy & rady

Vyberte si žaluzie podle svých potřeb

Také často míváte v letním období přehřátý obývací či jiný pokoj a to díky slunečním paprskům, které do něj nemilosrdně praží celý den? Pořiďte si žaluzie, které nabízejí, krom snížení teploty v domě, ještě i další výhody. Zachycuje se na nich méně prachu, než na závěsech, lze korigovat úhel dopadu světelných paprsků, můžete si vybrat z celé řady barev i materiálů a pokud je zrovna nepotřebujete, můžete je vytáhnout jako rolety. V současné době si můžete vybrat jak venkovní žaluzie, tak i žaluzie vnitřní.

Sáhněte do nabídky žaluzií venkovních

Venkovní žaluzie jsou jednak funkční, ale také originální a velmi elegantní doplněk. Díky tomu paří mezi uživateli k časté volbě stínící techniky.

Jaké výhody nabízejí venkovní žaluzie Praha? Umožňují zastavit paprsky ještě dříve, než proniknout do místnosti. Dojde tak k zachycení nejen světla, ale i tepla, což je fakt příjemný především v horkém letním období. Máte-li doma klimatizace, ušetříte za ni nemalé finanční prostředky. Další výhodou je plynulá regulace množství světla.

Vzhledem k tomu, že si můžete vybírat z celé barevné škály a z různých druhů materiálů, stále častěji se venkovní žaluzie stávají dokonalým architektonickým prvkem, který je začleňován do celkového vzhledu budovy.

Na koho se obrátit?

Velké zkušenosti, a to především díky dlouholetému působení na trhu se žaluziemi, má společnost climax-kolar.cz, která je jedním z největších výrobců nejen venkovních žaluzií, ale celé škály stínící techniky. Své služby nejen rozšiřuje, ale i zdokonaluje a svým klientům nabízí individuální možnosti řešení a širokou škálu služeb, technickým zaměřením počínaje a samotnou realizací konče. Montážní práce zajišťuje vyškolený personál, který dodržuje veškeré technické postupy. Prioritou je vstřícnost, ochota, individuální přístup a vysoká kvalita nabízených produktů i služeb.