Tipy & rady

Silniční lišej a další hity

 Venkovní sportovní sezóna je v plném proudu, i když počasí nevykazuje prvky stability. Někdy nás různé okolnosti ze stability dostanou taky, a pokud to není míněno jen metaforicky, spadneme ze sedla svého koně, moto-, nebo cyklo-biku a pocítíme náraz přímo na vlastní kůži. V lepším případě to odneseme jen tzv. silničním lišejem, v horším pak přijde ke slovu i slovutný lékař.

Tak či tak se téma rychlého zhojení rázem objeví na žebříčku priorit na horní příčce a na spodní pozice odsouvá jiné superstar. Kromě osvědčených úkonů jako je desinfikování tržných ran a odřenin, studené obklady na otoky vymknutých hlezen či zápěstí a dodržování rad ošetřujícího lékaře se dá poškozeným tkáním pomoct dodáním biokatalyzátorů tělesných procesů zvenčí tak, aby náš organismus vlastní silou zvládl hojení co nejrychleji a bez komplikací.

Lék Wobenzym obsahuje přesně vybrané enzymy, které imunita lidského těla užívá sama. Medikace 2x denně 7 tablet zásadně omezí otoky, výrazně zmírní bolest, a hlavně okamžitě nastartují procesy obnovující poškozené tkáně, takže celková rekonvalescence po úrazu se rapidně zkrátí.

V případě, že by váš úraz potřeboval dokonce i chirurgický zásah, nasazuje se v souladu s lékařovým doporučením s první pevnou stravou po operaci. Operatéři obvykle Wobenzym sami doporučují, protože mají praktické zkušenosti s rychlejším hojením pooperačních ran bez větších otoků a dalších komplikací. Více na www.wobenzym.cz.