Ostatní

Fotíte v létě? Vyrobte si z fotek fotoknihu!

Neznáme nikoho s chytrým telefonem, kdo by nefotil. Léto je tady, budete taky fotit? Nenechávejte si fotky jen v elektronické podobě, vyrobte z nich fotoknihu!

HappyFotoaplikaci, pomocí které je domácí amatérská výroba fotoknih opravdu jednoduchá. Co k tomu potřebujete? Pěkné fotky v mobilu či počítači (nebo třeba i starší fotky z rodinného fotoalba, ty se přece dají ofotit nebo naskenovat) a připojení k internetu.

Věděli jste, že do fotoknihy můžete vkládat nejen fotografie, ale i texty? Knížka pak vypadá jako z knihkupectví. Velkou výhodou u HappyFota je to, že si svoji knihu můžete rozpracovat například ve svém telefonu, potom uložit co cloudu zdarma a později pokračovat třeba v počítači nebo tabletu. Aplikace funguje na všech zařízeních a je jí lhostejné, jakou značku mobilu či počítače máte, ani systém neřeší…

Jestli ještě žádnou fotoknihu nemáte, nebo jste nevyzkoušeli aplikaci HappyFoto, vřele vám ji doporučujeme. Přejeme vám, ať máte z hotové fotoknihy radost. Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.