Tipy & radyZdraví & krása

Naučte se pečovat o pleť

I vaše pleť si zaslouží dokonalou péči – tak na to nezapomínejte. Nejenom vy, ale i pleť potřebuje dýchat skrze póry, které musí mít neustále prostor pro průdušnost. Neucpávejte je tedy zbytečně a navštivte obchody, ve kterých si vyberete spoustu výrobků, které jsou pro vaši pleť jako stvořené. Nejenom pleťové oleje, pleťové masky, pleťové krémy, přípravky na čištění, ale také přípravky na ochranu rtů – tohle vše, a ještě mnoho dalšího zde nakoupíte za skvělé ceny.

Pleťové krémy

Dopřejte vaší pleti svěžest a hydrataci díky pleťovým krémům. Bohužel, ani my, ani naše pleť nemládne a postupem času a přibývajících let je třeba o ni více a důsledněji pečovat – a to nejenom přes den, ale také hlavně v noci. Vyberte si z množství nočních regeneračních krémů či pleťových masek, které vám dodají mladiství vzhled a hebkou pleť jako „za mlada“. Pokud máte na své pleti vady, které byste rády zakryly, zkuste náš BB krém, který vaši pleť dokonale vytónuje vaše nedostatky budou už pouze a jenom ve vaší hlavě.

Pleťové oleje

Jak se říká – „kdo maže, ten jede“ – ano, tohle rčení se samozřejmě týká automobilů, ale promazávat motor je stejná nutnost jako promazávání vaší pleti. Vždyť vláčnost a hebkost si pleť nevyrobí sama. Je třeba jí v tomto trochu pomoci – a to právě kvalitními pleťovými oleji, které si vyberete v této sekci. Dokonalou pleť si zajistíte díky čisticímu oleji, který je příjemný nejenom na pokožku, ale také jeho vůně vás uchvátí. Užívejte si každé ráno a nastartujte se do nového dne s tímto skvělým a voňavým zážitkem.

Náš tip: Hledáte-li přírodní kosmetiku bez parabenů, zkuste takovou, která obsahuje růžový olej Bulharsko je jeho výrobou proslulé a patří mezi světovou špičku v jeho výrobě.

Vrásky a stárnutí

„Ten čas tak neúprosně letí!“ – říkáte si pokaždé, když se podíváte na neúprosné listy kalendáře, které trháte tak často, až se vám zdá, že ten život vidíte z potencionálního rychlíku. A věřte, že pokud se tak cítíte vy, vaše pleť cítí úplně to samé. Tak se nenechte převálcovat zubem času a z rychlíku přesedněte na „courák“ s novým krémem proti vráskám a stárnutí pleti. Dopřejte si opět mladistvý vzhled a nedovolte, aby vaše vrásky prozradily, co jste si už všechno zažily. Člověk prostě vypadá tak, na kolik se cítí – tak dejte všem vědět, že vy jste pořád mladice!