Ostatní

Dronová světelná show udělá z každé akce neuvěřitelný zážitek

Lidé se odnepaměti rádi nechali uchvacovat různými neuvěřitelnými efekty, ať už to jsou ohnivé a laserové show, ohňostroje nebo v poslední době stále více oblíbené drone show. Zdá se, dronové světelné v blízké budoucnosti zcela nahradí ohňostroje, proti kterým mnoho lidí a organizací sepisuje petice. Dronová show, v porovnání s ohňostrojem, má hned několik výhod.

Žádné hlasité zvuky děsící zvířata a děti

Drony již nejsou v našich životech žádnou novinkou a většina z nás se již s nějakým setkala. Možná se vám zjevil na obloze, aniž byste ho zaznamenali. Drony jsou téměř nehlučné, proto z nich zvířata a děti nemají tak velký strach. I 400 dronů, které mohou na obloze předvést světelnou úchvatnou show, je téměř nehlučných.

Drony se mohou používat opakovaně

Drony, opatřené různě barevnými LED moduly, se mohou používat opakovaně, tudíž nevytvářejí žádný odpad a nezatěžují životní prostředí.

Show přizbůsobená vašim preferencím

Dronová světelná show funguje na zcela jednoduchém principu. Drony jsou ovládány jedním pilotem ze země, a řídí se specifikovaným programem. Celá světelná show může být přizpůsobena události, na které se dronová show předvede.

Na firemním večírku může na obloze zářit logo, které je viditelné až na 1 km daleko. Na dětské oslavě se děti mohou rozplývat nad oblíbenou pohádkovou postavou, při romantické žádosti o ruku se může na noční obloze objevit zásnubní prsten. Záleží jen na vaší fantazii. Celou show doprovází hudba nebo zvukové efekty, ty dojem z celé show umocní.

Kde dronovou show zajistit?

Dronovou show si snadno zajistíte na magicdrones.cz. Umělci se mohou pochlubit s mnoha realizovanými show, například novoroční světelnou show v Nymburce. Nechte předvést 400 dronů show, o které se bude dlouho mluvit.