Ostatní

Žaluzie a sítě proti hmyzu

Žaluzie jsou jedním z prvků stínící techniky. Rozlišujeme různé typy žaluzií, a to jednak podle jejich umístění na vnitřní a venkovní, podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny a podle dalších parametrů. Jedním z nich je také tvar, neboli poloha hliníkových či jiných lamel, podle které rozeznáváme žaluzie horizontální a vertikální. Horizontální žaluzie mají svou dlouhou tradici a používají se jak v domácnostech, tak v kancelářích či jiných prostorách. Avšak moderní vertikální žaluzie si získávají stále větší přízeň mnoha zákazníků.

Nabídka společnosti Blirol

Tato společnost má již více než 20-ti leté zkušenosti v oblasti stínící techniky. K výrobě žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu a jiné stínící techniky používá výhradně ověřené materiály. Jsou to zejména kvalitní lisované plasty a pevné extrudované hliníkové profily. Díky přímému vlivu na výrobní oddělení dokáže společnost expedovat objednané zboží do 24 hodin od přijetí objednávky.

Vertikální žaluzie

Tento typ žaluzií je praktickým a elegantním doplňkem každého moderního interiéru. Na výběr jsou lamely látkové nebo dřevěné. Různobarevná metráž látky je dovážena z Nizozemska. Dřevěné žaluzie tvoří luxusní dřevěná tkanina rovněž z Nizozemska a k ovládání slouží řetízek a šňůrka. Moderní vertikální žaluzie mohou sloužit buď jako zastínění před slunečním svitem, nebo k oddělení určitého prostoru v interiéru.

Sítě proti hmyzu

Pokud vás od jara do podzimu obtěžuje nepříjemný hmyz, který se z venku dostává do bytu či do domu, pořiďte si účinné sítě proti hmyzu. Mohou sloužit k ochraně před dotěrným hmyzem v obytných, kancelářských i výrobních prostorách. Sítě lze použít na dřevěná, plastová i hliníková okna s izolačním sklem. Jejich montáž i demontáž na okenní rám je snadná. V nabídce jsou sítě pevné i rolovací, nebo si můžete pořídit i posuvné síťové dveře. Rovněž materiál je různý. Například pro starší typy oken je určena sklotextilní šedá síť v délce až 25 m, takže kutilové si mohou odříznout síť podle rozměrů oken.