Ostatní

Levný tisk etiket a bannerů

Reklama a propagace je dnes běžnou součástí marketingu malých i velkých firem. Rovněž pořadatelé různých kulturních, sportovních či jiných společenských akcí potřebují na svou akci přitáhnout pozornost veřejnosti. Všechny tyto subjekty mají možnost využít skvělých služeb Abc tiskárny, která provádí levný tisk nejrůznějších propagačních materiálů. Objednat si můžete tisk plakátů, bannerů, reklamních plachet, vstupenek, novin, brožur, samolepek, etiket, ale také kalendářů, vizitek, vánočních přání, svatebních či úmrtních oznámení, polepů aut a výloh.

Technologie Abc tiskárny

Malá tiskárna se postupně vypracovala mezi přední tiskárny v republice. Neustále inovuje a zdokonaluje své technologie. Novinkou roku 2017 byla velkoformátová tiskárna Mimaki v konfiguraci s řezacím plotrem, který umožňuje zhotovit nejen tisk A4, ale i A0. S tím souvisí také pořízení velkoformátového profesionálního laminátoru. V loňském roce pak tiskárna zakoupila novou technologii pro produkční digitální tisk, kterou je Xerox Versant 180 Pres. Letáky A4 se tisknou na křídový papír a letáky mohou být jednostranné i oboustranné, plnobarevné i černobílé.

Samolepky a etikety

Abc tiskárna vyrábí také papírové nebo fóliové samolepky a etikety. Samolepka je z jedné strany potištěna a z druhé strany je opatřena lepicí vrstvou, která umožňuje přilepení na povrch předmětu či zboží. Samolepky se používají jako reklamní prvek a označuje se jimi zboží, uplatňují se jako etikety na lahve či sklenice s medem a jinými produkty. Tiskárna nabízí tisk etiket různých tvarů i barevných provedení. Papírové etikety jsou vhodné do vnitřního prostředí, fóliové jsou omyvatelné a odolné vůči vlhkosti.

Levné bannery

PVC bannery se umísťují na venkovní stěny domů a jiné reklamní plochy. Tisk bannerů je možné realizovat v několika rozměrech, na které jsou bannery ořezány přesně na potřebnou velikost, kterou si zákazník zadá. Abc tiskárna nabízí zákazníkům v případě úpravy bannerů na míru využít služeb svého DTP studia, jehož grafici dokáží provést tisk bannerů přesně v souladu s požadavky zákazníka.