Ostatní

Kvalitní CRM systém zvládne řízení projektů i nahrávání hovorů

Mnoho lidí řídí svou firmu jen za pomoci diáře a mobilního telefonu. Pokud řídíte firmu tak, jak se to dělalo dříve, možná jste v údivu, že už nestačíte své konkurenci. Pokud chcete podnikat moderně, je třeba při řízení firmy postupovat tak, jak to dělají ty nejlepší firmy na trhu. Nepostupují zastaralými způsoby, ale používají moderní software, který jim umožní snadno a přehledně řídit celou firmu z jednoho jediného místa. Něco takového vám umožní CRM systém.

Zvolte AutoCRM

AutoCRM je nejdokonalejším CRM systémem na trhu. Je plně v češtině a má přehledné uživatelské rozhraní. Není to nějaký přednastavený systém, kde byste měli mnoho zbytečných funkcí, naopak vám bude upraven na míru tak, aby v něm byly jen takové funkce, jaké potřebujete pro řízení své firmy. Může to být třeba řízení projektů, abyste měli všechny projekty a zakázky pod kontrolou, mohli sledovat stav jejich dokončení, kdo na nich pracuje a také jejich návaznost. Můžete zde komunikovat se zaměstnanci, přiřazovat jim práci, sledovat jejich harmonogram, docházku i efektivitu.

Pod palcem zde můžete mít také své klienty, můžete si u nich evidovat všechny informace, vytvářet a rozesílat jim newslettery, psát jim emaily a také jim telefonovat. U hovorů můžete mít automatické vytáčení, nahrávání a také přepis hovorů. Potřebujete spravovat zásoby? I to může být jedna z entit vašeho CRM systému, stejně tak jako správce souborů, fakturační modul, správa reklamních kampaní a mnoho dalšího. Můžete si zde také zobrazovat důležitá firemní data v přehledných grafech a sledovat tak třeba vývoj návštěvnosti webu, zisk společnosti a další. Tento nástroj vám umožní, abyste byli konkurenceschopní, aby byla správa firmy jednodušší a zabrala vám méně času. Zjistěte více na AutoCRM.cz.