Ostatní

Využijte půjčovnu dodávek

Každý jednou za čas potřebuje dodávku, neboli užitkové vozidlo k převozu drobného nábytku, materiálu nebo zahradní techniky. Pochopitelně si pro tyto sporadické účely nebude nikdo pořizovat nové vozidlo. V podobné pozici může být i menší firma, které by se rozhodně nevyplatilo držet vlastní vozový park a řidiče pro nepravidelné použití. Pokud již dodávku má, může dojít k závadě v nejméně očekávanou chvíli. Právě v takových situacích pomůže půjčovna dodávek. Stačí otevřít webové stránky společnost CANIS PROTRADE s.r.o. A zaslat nezávaznou poptávku prostřednictvím zde uvedeného formuláře. Operátoři půjčovny Vám poradí s výběrem vozidla, které bude pro Vaše potřeby nejvhodnější.

Co půjčovna nabízí?

Její sídlo najdete v Praze-Ruzyni, kde má rozsáhlý vozový park a vlastní servisní zázemí. Proto může každému klientovi garantovat vždy dokonalý technický stav všech vozidel. K dalším přednostem půjčovny dodávek patří nadstandardní služby a přijatelné ceny. Oproti jiným půjčovnám poskytuje půjčovna dodávek Praha celou řadu výhod. Mezi ty nejpodstatnější patří:

  • bezkonkurenční cena za vypůjčení dodávky v Praze a ve Středočeském kraji
  • půjčovna Vás nebude omezovat počtem najetých kilometrů
  • k pronájmu si můžete vybírat ze široké palety typů a značek dodávek a také mikrobusů
  • dodávku či mikrobus si můžete pronajmout jak na krátkou i dlouhou dobu
  • samozřejmostí je dokonalý technický stav všech vozidel

Exkluzivní výhody

S vypůjčenou dodávku či mikrobusem můžete jezdit nejen po celém území ČR, ale můžete vyrazit i do zahraničí. Tuto výhodu mohou využívat nejen firmy pro služební účely, ale také například rodiny s dětmi, které se tak mohou vydat na dovolenou k moři nebo do hor. Pro tyto účely jsou vozidla vybavena satelitním a elektronickým zabezpečením. Klient si může zvolit i výhodné připojištění. Půjčovna dodávek Praha nabízí klientům i různé doplňky, které například usnadňují stěhování, dále zabezpečovací prvky cenných věcí nebo také dětské autosedačky.