Ostatní

Už nechcete být single? Seznamujte se!

Rozchod s vaším protějškem přebolel a je na čase se začít seznamovat? Single život vás již omrzel a toužíte mít vedle sebe někoho, kdo vám bude přítelem i partnerem? Mít někoho s kým budete sdílet vaše koníčky, radosti i strasti, kdo ocení váš smysl pro humor, ale také někoho, kdo bude respektovat vaše zlozvyky, nemusí být jen pouhým přáním.

Najděte ten pravý protějšek

Každý člověk je jiný a každý od svého partnera, potažmo vztahu, očekává něco jiného. Bohužel, některé páry k tomuto zjištění dochází, až po nějaké době, kdy rozchod bývá mnohem více bolestivější.

Při využití seznamky můžete takové situaci snadno předejít. Anonymita, za kterou se můžete zprvu schovávat, činí mnoho lidí paradoxně otevřenější. Topky.singles je seznamka, kde se nejen zdarma zaregistrujete, ale také vyplníte podrobnosti, která budou další registrované zajímat a které, především, zajistí odpovědi pouze lidí, kteří se k vám opravdu hodí a máte si s nimi co říct.

Využijte tématickou seznamku

Tématická seznamka, která je součástí seznamovacího portálu topky.singles, velmi usnadní a urychlí proces seznamování. Díky daným zaměřením seznamky se vyhnete nepříjemnému vysvětlování, že máte malé děti, jste nějakým způsobem zdravotně postiženým nebo že hledáte pouze sex. Zadejte svá kritéria a pak již jen čekejte na „štouchance“ či sami mrkněte na profily ostatních nebojte se někoho oslovit. Nikdy nevíte, kde čeká ten pravý nebo ta pravá.

Každé navázané seznámení nemusí končit spokojeným vztahem, z některých se vyvinou přátelství, u jiných jen zkušenosti do budoucna, ale také možná sebe uvidíte v jiném světle nebo začnete více vnímat, jak vás vidí okolí. Zjistíte, že vaše nízké sebevědomí je zcela zbytečné, protože zájem o vás mají nejen lidé bez budoucnosti nebo charakteru, ale také úspěšní a spokojení jedinci.