Ostatní

Světelná dronová show jako zpestření každé akce

Každá společenská i soukromá akce vyžaduje zábavu. Originální a nezapomenutelný zážitek nabízí dronová světelná show. Objednat si ji můžete na stránkách magicdrones.cz.

Co je dronová světelná show a co od ní očekávat?

Dronovou show zajišťuje různý počet osvětlených dronů – 20, 35, 50 nebo 100. Ty jsou synchronizovány do důmyslných formací a choreografií, které jsou viditelné do vzdálenosti větší než jeden kilometr a mohou se objevit ve výšce do 120 metrů. Letecké formace mohou vytvářet nápisy, obrazce, různé tvary, postavy, animace a dokonce mohou vyprávět příběh, vše ve 3D provedení. Světelná show je předem naprogramovaná a může být doplněna o hudební doprovod, o další světelné efekty, laserové systémy nebo tichou pyrotechniku.

Dokonale zastoupí ohňostroj a často bývá považována za jeho zelenou alternativu. Kromě toho snižuje riziko vzniku požáru, je ohleduplná k životnímu prostředí i ke všem živočichům. Můžete ji nechat realizovat opakovaně a lze si objednat i několik různých letů za jeden večer.

Využít ji může celá řada pořadatelů. Je vhodná jak pro rodinné a soukromé oslavy, tak i pro akce veřejného charakteru – firemní večírky, hudební festivaly, sportovní utkání, městské slavnosti. Využívají ji reklamní agentury pro představení produktů a služeb nebo jako pozvánku na konání různých akcí. Objednat si ji mohou i města nebo obce.

Bezpečnost je zajištěna

Pořádající společnost klade důraz na bezpečnostní hledisko. Ještě před vlastní realizací vyhodnocuje případná rizika, která by mohla být spojena s produkcí show. Dbá na to, aby vzdálenost mezi dronovými formacemi, diváky a budovami byla bezpečná. Show chrání hned několik bezpečnostních prvků. Každý dron je během show sledován a kontrolován. Společnost splňuje registraci potřebnou pro provozovatele bezpilotních systémů u Úřadu pro civilní letectví ČR. Piloti splňují potřebné certifikace a zkoušky dle stanovených a platných pravidel.