Ostatní

Prodej hraček na dálkové ovládání

Snem každého malého kluka je mít auto na dálkové ovládání. Pokud tento sen svému synovi nebo vnukovi splníte a koupíte mu dálkově ovládací auto či jinou hračku na dálkové ovládání, budete mít od něj klid na celé hodiny. Příležitostí darovat tuto hračku oblíbenou nejen u kluků, ale i u celé řady děvčat, je spousta. Můžete k tomu využít Vánoce, narozeniny nebo třeba dobré vysvědčení. Konec konců každý dospělý chlap je stále tak trochu ještě klukem, takže prodej aut na dálkové ovládání je příležitostí i pro tatínky a dědečky, aby se trochu pohráli.

Kde lze hračky na dálkové ovládání koupit?

Rájem těchto mechanických hraček je internetový obchod RC hračky. V jeho sortimentu najdete neuvěřitelné množství nejen aut na dálkové ovládání, a to osobních i nákladních, ale i traktory a stavební stroje, vrtulníky, letadla, tanky, ponorky, lodě a dokonce i zvířátka na dálkové ovládání.

Obchodní podmínky

Pokud si některou z hraček objednáte, bude vám doručena do 24-48 hodin kurýrem, PPL nebo InTime. Cena za přepravu nezávisí na počtu kusů. V den doručení obdržíte sms zprávu s telefonním číslem na řidiče, který zásilku doručuje. Vybrat si můžete dopravu kurýrem za 99,- Kč, na dobírku zaplatíte pouze 20,- Kč. Budete-li platiti bankovním převodem, nebude vás to stát nic. Koupit hračky na dálkové ovládání je tedy snadné a internetový obchod funguje i v době vyhlášených opatření v souvislosti s koronavirem.

Jedinečné auto

Největší zájem je o auta na dálkové ovládání. Příkladem perfektního dětského vozidla je ELCARS elektrické autíčko Porsche SPYDER 918 s EVA koly, multifunkčním dálkovým ovládáním a SPZ se jménem dítěte podle vašeho zadání. Vybavení tohoto auta si v ničem nezadá se skutečnými automobily. Ovládání je manuální nebo dálkové. Všechny detaily jsou precizně zpracované a například rychlost autíčka může měnit jak dítě samotné, nebo rodiče pomocí dálkového ovládání.