Ostatní

Poklice a další autodoplňky pro váš vůz

Pokud si chcete vylepšit svůj automobil, můžete k tomu zvolit nejrůznější autodoplňky. Rozhodnout se můžete třeba pro ozdobné kryty kol, čili poklice na auto, ale také pro okenní deflektory, chromové kryty a rámy, boční nášlapy a jiné venkovní doplňky na auto. Dále to mohou být také doplňky do interiéru vozidla, jako jsou autopotahy, autorohože apd. To vše nabízí VTVauto, což je maloobchodní prodejce a velkoobchodní dodavatel autopříslušenství a autodoplňků v Evropě.

Nabídka poklic na auta

Okrasné poklice určené na plechové disky kol dodají vašemu autu na atraktivitě a eleganci. Hodí se na všechny plechové disky a mají celoroční využití. V nabídce VTVauto jsou poklice rozměrů od 13“ až do 17“ a hodí se na všechny certifikované plechové disky. Balení obsahuje kompletní sadu 4 kusů poklic vyrobených z vysoce kvalitního ABS plastu. Západky jsou pevné a pružném, ocelový prstenec zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku na všechny západky.

Význam a výhody poklic

Kromě okrasného významu jsou užitečné i tím, že chrání disky kol v zimě před silniční solí a během celého roku před nečistotami a povětrnostními vlivy, takže mají celoroční využití. Jejich montáž je jednoduchá, neboť se prostě narazí na disk. Úchytky jsou z umělé hmoty a nezpůsobují poškrábání disku. Kryt poklice je povrchově upraven odolným a pevným tlakem, což zajišťuje jednak pěkný vzhled a jednak snadné čištění krytu disku. Otvory v poklicích umožňují chlazení disku. Přístup k ventilku pneumatiky je otvorem v poklici.

Boční nášlapy

Praktický význam bočních nášlapů čili stupaček spočívá v tom, že umožňují pohodlnější nastupování a vystupování do auta, resp. z auta. Vzhledově přidají stupačky na specifičnosti a originalitě vašeho vozidla. Boční nášlapy jsou vyrobeny z odolného AGS a hliníku, který je určen výhradně pro automobilový průmysl. Tento doplněk je vhodný především pro SUV a Pick up. Každý se je dodáván s úchyty a montážními šrouby a dle návodu zvládnete instalaci snadno do cca 45 minut.