Ostatní

Probuďte v sobě bohyni!

Není žádným tajemstvím, že většina vztahů po nějaké době ztratí tu počáteční jiskru. Naštěstí je v možnostech každé ženy ji znovu zažehnout a donutit partnera po vás opět toužit. Přinášíme vám ty nejjednodušší triky na povzbuzení vašeho sebevědomí a obnovení víry v sama sebe.

Nákupem to začíná

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak u svého protějšku vzbudit zájem je návštěva obchodu se spodním prádlem. Pokud se na osobní setkání necítíte, je naštěstí široký výběr na e-shopech, kde ochráníte svoji anonymitu. Navíc vám ochotně poradí a díky velikostním tabulkám si snadno vyberete tu správnou velikost. A pokud se netrefíte, uvítáte možnost vrácení.

Každou noc jiná

Erotický náboj rozproudíte ve vaší ložnici tím správným erotickým prádlem. Bude snadné zhmotnit i ty nejdivočejší sny vašeho partnera. Díky široké nabídce můžete být jeden večer sexy dračice, zatím co jiný svůdná Lolitka. Ta správná kombinace krajky a saténu dokáže probrat k akci i toho největšího spáče. Dračici, která se ve vás skrývá podtrhnete výběrem prádla v černé nebo červené barvě. Smyslnosti a nevinnosti zase docílíte použitím bílé barvy.

Ovládněte jeho myšlenky

Pokud chcete docílit dominantnějšího vzhledu neváhejte sáhnout po korzetu. Ovládnete tak nejen jeho v danou chvíli, ale i jeho sny – a ty budou zatraceně horké. Výhodou korzetů je i fakt, že při správné kombinaci můžete svůj nový kousek obléct i mino ložnici. Bude zajímavým prvkem vašeho outfitu a pobouříte hormonální buňky nejednoho muže.

Stačí málo, pokud se vám podaří změnit vnímání sama sebe a začnou se dít velké věci. A nejen v ložnici. To vy jste tím, kdo má nad mužem moc a je jen na vás, jak ji využijete. Někdy stačí pořídit jeden správný kousek abyste se cítila sexy a přitažlivá. Ta bohyně ve vás je. Teď už ji jen vypustit na svobodu.