Ostatní

Nakupujete rádi? Nakupujte chytře!

Rádi brouzdáte po internetu a pokukujete po módních kouscích, doplňcích do svého domova nebo na hračky a jiné potřeby pro své ratolesti? Milujete různé slevy, akce a výprodeje? Mnoho lidí se těší na povánoční výprodeje a hned po vánočních svátcích vezmou útokem nejen kamenné obchody, ale také ty internetové. Jenže se vám může celkem lehce stát, že než si prohlédnete zboží v jednom obchodě, někdo vám vyfoukne úžasný kousek v tom dalším. Na tipli.cz naleznete přes dva tisíce nejznámějších prověřených obchodů. Vidíte všechny výprodeje a slevy, ale také žhavé novinky na jednom místě a nemusíte se složitě překlikávat z jednoho obchodu do druhého.

Znáte cashback?

Princip je velmi jednoduchý. Přes tipli.cz si vyberete obchod, kde máte vyhlídnuté zboží k vašemu nákupu. Nakoupíte a po zaplacení faktury vám společnost Tipli pošle část peněz zpět. U některých prodejců může vrácená částka dosáhnout až 33% z prodejní ceny vašeho zboží. To už je pěkný přivýdělek. Nevěříte? Divíte se, kde společnost peníze bere? Není to nic tajného. Různí prodejci a výrobci společnosti Tipli platí část tržby za doporučení zákazníků přes jejich webové stránky. Je to skvělý marketingový tah, na kterém vydělají všichni.

Další výhody

Společnosti Tipli na zákaznících záleží, proto nákupem přes jejich webové stránky můžete získat slevové kupóny nebo kódy k dalším nákupům. Vánoční dárky nakoupit už nestihnete, ale nenechte si ujít výprodeje, které za chvíli vypuknou. Skvěle nakoupíte, ještě na tom vyděláte a jako bonus získáte další slevy. Celá služba je tipli.cz je zcela zdarma. Neplatíte žádný vstupní ani členský poplatek.

Přes tipli.cz můžete sjednat i pojištění pro sebe, domácnost nebo auto. Na jejich webových stránkách stránkách máte připravený přehledný a snadný srovnávač různých pojišťoven.