Ostatní

Jakou podprsenku zvolit pro celodenní pohodlné nošení?

Ačkoliv podprsenky mají být především oporou pro ňadra, tak některé jejich druhy, nebo špatná volba velikosti podprsenky může naopak vyústit v nepříjemný den. V mnohých se můžete cítit mnohem sebevědoměji, nebo dokonce i pohodlněji.

Po několika hodinách nošení se ale může všechno změnit. Volba správné podprsenky na celodenní nošení tak rozhodně není ničím tak jednoduchým, jak by si naprostá většina lidí mohla mylně myslet. Pojďme se tak spolu podívat na některé z těch, které vám při celodenním nošení rozhodně nebudou překážet.

Vsaďte na pohodlné braletky

Jednou z nejlepších možností, jak se cítit v pohodlí a zároveň bezpečí, jsou klasické braletky. Můžeme je najít v mnoha zajímavých variantách. Pokud chcete spojit pocit pohodlí s exklusivitou a vyzývavým vzhledem, tak jsou pro vás krajkové braletky rozhodně jednou z nejlepších možných voleb. Specifické jsou tím, že nemají jen samotné košíčky a ramínka, ale mají mnohem robustnější a pohodlnější látkovou konstrukci.

Ta při správné volbě velikosti navíc má tu výhodu, že dokonale přilne na lidské tělo. Nemusíte se tak bát, že by měla tendenci zařezávat se po obvodu těla, nebo se dokonce rolovala a odstávala. Ve všech těchto ohledech je krajková braletka unikátní. Vedle toho má také rozšířená ramínka, která jsou zároveň bohatě zdobená. Mohou tak u správné volby svršku působit vyzývavě, ale zároveň přiměřeně tomu, že se jedná o každodenní oděv.

Rozhodne ale především volba správné velikosti

Pro občasné příležitosti si můžete vzít i takovou podprsenku, ve které se necítíte úplně dokonale. Například na jednu večeři, nebo krátké posezení, to určitě není sebemenší problém. Pokud ale potřebujete pracovat a fungovat celý den, tak už musíte správné volbě dávat větší pozornost. Náš návrh na braletky pochopitelně není jediným, a různé měkce vystlané podprsenky najdete víceméně v každé kategorii. Opravdu zásadní je to, aby vám sedla dokonale. I sebelepší měkká podprsenka totiž nebude v žádném případě příjemná, pokud bude mít špatně zvolenou velikost. A jak zvolit ideální velikost podprsenky? O tom si napíšeme v některém z příštích článků.