Ostatní

Sami sobě lektory: stanovte si učební plán cizího jazyka

Vždycky vás lákalo naučit se jiný jazyk, než ten mateřský? Světových jazyků je tolik a jejich výuka navíc i přibývá. Francouzština je lákavá, krásná, ale oproti angličtině o dost gramaticky složitější podobně jako němčina. Tak jaký cizí jazyk se toužíte naučit? Pomůžeme vám splnit si svůj sen a možná tím tak získat i novou práci.

Nastavte si pravidla, která budou podle vás

V našich učebnách si můžete nastavit takové podmínky, jenž budou vyhovovat vám. Je možné se učit jen pár hodin měsíčně, jak vám dovolí čas. Důležité však je, aby se vám to vyplatilo a zbytečně jste nezapomínali, co jste se již naučili. Osvojeni jiného, než mateřského jazyka, je proces. Chvíli trvá, než si mozek uvědomí a naučí se méně známou nebo úplně neznámou řeč používat automaticky a plynule. Pokud jde tedy o samotné učební hodiny, je lepší si jich naplánovat více – online jazykové kurzy. Jedině tak bude vaše učení efektivní a vy se brzo stanete rodilými mluvčími. Najděte si u nás akční cenu za jednotlivý blok výuky. Nemusíte sem docházet prezenčně, když nechcete. Cizí jazyk se dá učit i v pohodlí domova.

Profesionálové na svém místě

Naši lektoři jsou profesionálové a jazykové kurzy Praha vám rozhodně mají, co nabídnout. Když využijete šanci sledovat jejich schopnost, předat vám jejich poznatky, uvidíte, že výuka půjde sto procentně online i pro začátečníka. Je na vás, jakou formu si zvolíte, litovat nebudete nikdy. Navíc nemusíte dojíždět, když vás tlačí čas.

Dnes se dá cizí jazyk naučit i při práci. Stačí mít doma připojení k internetu, tablet nebo notebook či počítač a pevnou vůli nevzdat se hned zkraje. Těšíte se? Máte na co, budeme s vámi moc rádi spolupracovat. My jsme pro vás zárukou toho, že se naučíte řeč správně tak, jak máte. Samouků již bylo, ale každý z nás potřebuje vhodný materiál k tomu, aby se zdokonalil.