Ostatní

Do Chorvatska za vodními sporty

Do Chorvatska nejčastěji turisté míří za sluníčkem, neboť počasí v chorvatsku je velmi příjemné. Kromě dobrého počasí nabízí Chorvatsko svým návštěvníkům nabízí dobré jídlo, azurově modré moře, zajímavé památky, krásné pláže a pro milovníky aktivní dovolené i celou řadu vodních radovánek.

Vodní lyžování

Vodní lyžování je sportovní aktivita, která se u návštěvníků Jadranu těší oblibě již poměrně dlouhou dobu. Nabízí jej celá řada přímořských letovisek. Nepotřebujete mít ani vlastní vybavení, neboť to lze vypůjčit přímo na místě, kde jsou k dispozici i vlečné čluny. Pokud jste teprve začátečníci, využít můžete některou z místních škol lyžování. Některé dokonce také nabízejí ubytování chorvatsko.

Wakeboarding

Tento druh vodní aktivity je poměrně mladý a je podobný vodnímu lyžování. Místo lyží však využívá prkno. Jedná se o jízdu na prkně, které je taženo člunem nebo vlekem. Technika jízdy je obdobná jako u snowboardingu nebo skateboardingu. Pokud je jezdec zdatný, zvládá celou řadu skoků, figur a triků. Pokud chcete i vy vyzkoušet tuto zajímavou vodní aktivitu, vydejte se do Chorvatska. Širokou nabídku ubytování naleznete na portálu ubytovanivchorvatsku.

Vodní skútry

Vodní aktivita oblíbená především u mladé generace návštěvníků a to především díky rychlé jízdě okořeněné špetkou dobrodružství. Půjčovny skútrů se soustřeďují především do větších letovisek.

Potápění

Potápění je nezapomenutelný zážitek nejen pro začátečníky, ale i pro profesionální potápěče. Jadran totiž nabízí rozmanitou a bohatou vodní faunu a flóru. Díky křišťálově čistému moři je možno pozorovat spoustu zajímavých lokalit i objektů. Velkou oporu nabízí i celá řada potápěčských klubů, škol a středisek. Nezáleží tedy na tom, zda máte s potápěním již nějaké zkušenosti nebo jste úplný začátečník. Kouzelný podmořský svět vás vtáhne do svých sítí a vy si jej budete moci užívat plnými doušky.