Ostatní

Offshore – založte si bankovní účet nebo společnost v zahraničí

Přejete si otevřít bankovní účet v jiném státě, založit společnost v zahraničí, změnit daňový domicil či legálně optimalizovat daně? V tomto a mnoha dalších případech budete potřebovat offshore společnost.

Offshore společnost – o co se jedná?

Rádi byste si jako podnikatel či investor založili obchodní společnost a otevřeli bankovní účet ve Spojených arabských emirátech nebo dalších zemích? vám zprostředkuje cestu ke svobodě a bohatství. Získáte například službu legálního mezinárodního daňového plánování nebo si můžete vyřídit víza či povolení k trvalému pobytu. Založte trust v zahraničí nebo využijte možnost legálně optimalizovat daně. Díky offshore získáte nejlepší nominee služby.

Řešení vždy na míru

Služby offshore společnosti běžně využívají úspěšní podnikatelé z České republiky, Slovenska, ale i z dalších míst v Evropě. Výhod pro využití služeb je několik – překonáte jazykovou bariéru, jelikož konzultanti s vámi budou mluvit česky, získáte možnost spolupráce s nejlepšími poradci s dlouholetou kombinovanou expertízou, dostane se vám komplexního servisu opřeného o služby předních odborníků, právníků a daňových poradců a získáte řešení přímo na míru vašim požadavkům.

Pro úspěšné podnikatele z České republiky a Slovenska

Služby vedoucí k osobní svobodě a snížení byrokratické zátěže vám výrazně ušetří čas – nechejte si poradit týmem odborníků zahrnujícím partnery jako jsou právní kanceláře nebo konzultingové společnosti při výběru vhodné země pro založení společnosti a dovolte jim, aby vás provedli celým procesem přesně na míru a do posledního formuláře. Veškeré služby jsou založeny na důvěryhodnosti a diskrétnosti.

Offshore společnost vám poskytne plnohodnotný servis s využitím předních odborníků, daňových poradců a právníků.