Bydlení

Šetřete čas efektivně se strojovým mytím podlah

Čištění podlah se zdá sice jednoduché, ale může to být i velká věda. Proto se stále více lidí přiklání k profesionálním čističům. Ti vědí, jak se o podlahy řádně starat. Každý druh dlážky má svá specifika a jiné požadavky na údržbu.

Strojového mytí podlah specializovanou firmou

Jsou momenty, kdy je lidská síla nedostatečná a na řadu musí přijít stroje. To vám nejlépe zajistí specializovaná firma. Rozpočet vám zpracuje předem, případně za vámi pošle zdarma technika. Ten na místě stanoví cenu a odhadovanou dobu práce. Jejich řádně proškolení zaměstnanci následně zajistí hladký průběh úklidu. Dobrý stroj na čištění dokáže odvést práci za hodinu, která by zkušenému pracovníkovi zabrala ručně celý den.

Kdy využít strojové mytí podlah

Čištění podlah strojem je vhodné pro všechny druhy povrchu. Úklid lité podlahy, linolea nebo dlažby není problém. Z koberců vytáhnou i tu nejskrytější špínu. Dokážou si poradit také s velmi znečištěnou podlahou po rekonstrukci nebo stavbě. Využití mají též v garážích či jiných velkých prostorech, kde jsou neocenitelní pomocníci, co se úspory času týče. Specializované firmy jsou natolik časově flexibilní, že naplánují úklidové práce i na dobu, kdy vás nebudou rušit.

Cena je velmi individuální

Cena této služby je velmi rozmanitá. Pohybuje se od pár korun až po několik desítek za m². Faktory ovlivňující tuto cenu nejsou pouze velikost čištěné plochy a její materiál. Firmy často přihlížejí také k frekvenci úklidu. To znamená, zda se jedná o pravidelnou nebo jednorázovou záležitost. Důležité jsou rovněž subjektivní požadavky zákazníka a potřebná technika k úklidu. V ceně jsou už často zahrnuty všechny čistící a hygienické přípravky.

Strojové mytí podlah má nepopiratelné výhody a ušetří váš čas. Firmy bývají pojištěné, takže se nemusíte bát ani případného poškození nebo neočekávané události.