Bydlení

Projekt Vily Chuchle uspokojí i nejnáročnější rezidenty

Velká Chuchle je žádaná lokalita v části Prahy 5. Rezidenční projekt Vily Chuchle nabízí výjimečné bydlení s důrazem na luxus, soukromí a bezpečnost. Obyvatelé jsou v přímém kontaktu s přírodou, ale zároveň mají výborné spojení s Prahou a okolními obcemi.

Výhody rezidenčního bydlení

Unikátní moderní projekt, který se nachází nad chuchelským dostihovým závodištěm má co nabídnout. Více než tři desítky luxusních patrových vil na prodej disponují užitnou plochou 184 až 346 m². Na výběr je hned několik dispozičních variant. Architekti většinu vil doplnili také o terasy s dostatkem prostoru či o rozměrné zahrady. Samozřejmostí jsou 1 nebo 2 garážová stání a venkovní parkovací místa. Jednotlivé pozemky jsou oploceny a část od hlavní ulice lemují habrové keře.

Prodej připravených pozemků

Lidé, kteří mají vlastní představu o bydlení, zde mají možnost zakoupit zasíťované parcely se stavebním povolením na vilu. Vede k nim již hotová příjezdová cesta s veřejným osvětlením. Vily Praha 5 – Velká Chuchle mají dobře propojené spojení s centrem Prahy i okolím, dostupným po silnici, železnici nebo autobusy. Architekti pod vedením Ing. Arch. Borise Redčenkova z ateliéru A69 mysleli na všechno, a nejen díky této možnosti je tato lokalita velmi žádaná.

Okolí plné zeleně a sportovního vyžití

Prostředí rezidenční čtvrtě poskytuje velké množství zeleně a dostatek volnočasových aktivit. Velká Chuchle je známá svým dostihovým závodištěm se stoletou tradicí, okolí však nabízí daleko více. V nedalekém Chuchelském háji je možno navštívit naučnou stezku, kostel svatého Jana Nepomuckého či malé lesní ZOO, rodiny s dětmi zde ocení klidné procházky. Milovníci pěší turistiky a cyklistiky nepohrdnou blízkou chráněnou krajinnou oblastí Český Kras, kde lze zavítat na hrad Karlštejn.

Hlavním cílem projektu je poskytnou moderní a příjemné bydlení v prostředí úzce svázaném s přírodou. Zejména velmi hodnotné výhledy na Prahu a možnost jednoho i více generačního bydlení zvyšují potenciál a lákavost lokality.