Zdraví & krása

Umíte se správě nalíčit? – 1.díl

Jste to vy, kdo se musí o tu svůdnost postarat. Pokud jsou rty to, na čem vám nejvíce záleží, jste Správné líčení je klíčem ke správnému zapůsobení na všechny okolo vás. Samozřejmě, doma nejraději chodíte bez make-upu a v teplácích – ale přece takhle nemůžete přijít například na pracovní poradu? Takže většinu z vás čeká prakticky každé ráno to samé – make-up, zdravíčka, stíny, linky, obočí a hlavně řasenka. Jelikož tyhle přípravky používáte každý den, měli byste si dopřát pouze kvalitní kosmetiku, která nebude vaši pleť trápit ale naopak – ještě ji zvládne i vyživit.

Dárkové sady k líčení

Nechce se vám nakupovat každý kus líčení zvlášť? Vyřešte to jednoduše! Zakupte si dárkovou sadu, která vás nejenom potěší, ale hlavně vám ušetří i spoustu peněz i času, které byste právě tím samostatným nakupováním utratili. Prostě vše v jednom. I za předpokladu, že již máte všechnu potřebnou kosmetiku doma a tyto dárkové sady se vám velice líbí, kupte je třeba své mamince či kamarádce – prostě jen tak. Vždyť ony si to přece zaslouží.

Nehty

Nejen váš obličej by měl deklarovat to, jak pečlivě se o sebe staráte, ale také správnou vizitkou každé ženy jsou její pečlivě opečovávané ruce. Takže dejte sbohem různým záděrám a polámaným nehtům. Navštivte naši sekci „nehty“ a vyberte si tu správnou barvu laku na nehty přímo pro vás, která se hodí k určitým situacím. Samozřejmostí je, abyste měli noční stolek vybaven také odlakovačem na nehty pro případ, že se lak začne sloupávat a vy budete muset nanést novou vrstvu. Mějte své ruce prostě „jako ze škatulky“ a již je více neschovávejte do kapes.

Líčení rtů

Svůdným rtům neodolá žádný muž. Ale jste to vy, kdo se musí o tu svůdnost postarat. Pokud jsou rty to, na čem vám nejvíce záleží, jste na správné adrese. Správné líčení je klíčem ke správnému zapůsobení na všechny okolo vás. Samozřejmě, doma nejraději chodíte bez make-upu a v teplácích – ale přece takhle nemůžete přijít například na pracovní poradu? Takže většinu z vás čeká prakticky každé ráno to samé – make-up, zdravíčka, stíny, linky, obočí a hlavně řasenka. Jelikož tyhle přípravky používáte každý den, měli byste si dopřát pouze kvalitní kosmetiku, která nebude vaši pleť trápit ale naopak – ještě ji zvládne i vyživit.