Uncategorized

Umíte se správě nalíčit? – 2.díl

Oční stíny jsou nedílnou součástí každého líčení. Ale! Nesmíte se spokojit pouze s jedním druhem stínů, jelikož na každou příležitost se hodí samozřejmě jiná barva. A je naprostou nutností sladit barvu očních stínů se svým oblečením. Proto by měla každá moderní žena mít ve svém kosmetickém stole paletku s alespoň těmi základními barvami, které se hodí pro každou příležitost. A právě takové paletky nakoupíte v této sekci. Přeci nechcete nakupovat jednotlivé barvy zvlášť? Proč byste utráceli tolik peněz, když můžete mít všechno pohromadě za skvělou internetovou cenu?

Doplňky k líčení

Vrtá vám hlavou, jak to ta vaše kolegyně dělá, že má každý den tak naprosto dokonalý make-up a vy, ať se snažíte, jak chcete, ať vstáváte o hodinu dříve, aby se vám make-up povedl tak, jak jí, pořád nenacházíte ten správný grif, jak na to? Rádi vám poradíme. Navštivte místa s prodejem doplňků k líčení a objevte, kde je ten „zakopaný pes“. Například šablona na oční linky! Věděla jste vůbec, že něco takové existuje? Věřte, že ta vaše kolegyně to ví určitě! Nebo houbička ze silikonu, která vám dokáže rovnoměrně a naprosto perfektně nanést make-up? Tohle, a ještě víc se skrývá za tajemstvím dokonalého make-upu, tak jej pojďte objevovat s námi.

Líčení a odličování

Důkladné odlíčení každodenního make-upu je naprosto nezbytnou součástí vaší večerní očisty. Nechcete přeci, aby vaše řasy vypadaly, protože prostě nemají prostor k dýchání. A co teprve vaše pleť, na kterou jste ráno nanesli make-up a případně přes den ještě upravovali a přidávali? Ta si rozhodně zaslouží, aby si odpočala a nechala póry přes noc regenerovat. Pokud ne – začne se pleť okamžitě bránit v podobě obtěžujících a hodně nevzhledných pupínků. Těch pět minut večer přeci najdete, co říkáte? Odličte si make-up kvalitní odličovací vodou, která dokáže přes noc vaši pleť navíc hydratovat a vyživit.

Líčení očí

Každá žena touží mít každý den v práci perfektně nalíčené oči – hlavně, pokud má takové zaměstnání, ve kterém denně potkává spoustu známých i neznámých zákazníků. Prostě – jsme ženy a od přírody se chceme ostatním líbit. A právě na očích záleží nejvíce, jelikož prakticky každý člověk, se kterým mluvíte, se vám do nich dívá. Dopřejte jim příjemný pohled na dokonalost, kterou si zajistíte nákupem v této sekci. Kupte si vše, co pro dokonalé oči potřebujete. Tak se rychle koukněte a změňte svůj pohled k lepšímu.