Tipy & rady

Potřebujete nová kola? Vybírejte správný servis!

Automobil je pýcha mnoha mužů. Ti totiž o něj velmi dobře pečují a dopřávají mu to nejlepší. Přirozeně chtějí, aby auto dobře vypadalo, jezdilo co nejlépe a také se mu snaží dopřávat vše, co potřebuje. Výměna oleje, pravidelný nákup kvalitního benzínu nebo nafty, pořízení kvalitních pneumatik a kol. To všechno váš automobil vyžaduje. Potřebujete nové pneumatiky? Nechat je přezout nebo pořídit nová kola? Pak určitě hledáte místo, které bude to pravé pro vás!

Vybírejte správný obchod

Spoustu věcí musíte pořídit v kvalitním obchodě se vším, co automobil bude potřebovat a potřebuje. Velmi dobrým obchodem je Pneu OK, který se spojuje s profesionálním zázemím a také mnohaletými zkušenostmi. Ty mají zejména v oblasti prodeje a služeb. Jejich portfolio je opravdu hodně široké, takže mohou uspokojit nejednoho náročného zákazníka. Najdete u nich například kompletní kola, nákladní pneumatiky, plechové disky nebo také klasické pneumatiky a mnoho dalšího.

Ve své nabídce mají také alu kola. Ta, vyrobená ze slitiny hliníku a několika dalších kovů jsou součástí automobilu. Hliníkové disky jsou v porovnání s těmi ocelovými o poznání lehčí a také působí na pohled o dost estetičtěji než disky ocelové. Vysoký podíl magnézia zajistí, že jsou disky velmi lehoučké a poskytují tak mnohem lepší pérování vozu. Tato kola tak uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka a přinesou mu takový servis, který potřebuje.

Kvalita na prvním místě

Pneu OK klade důraz na výběr nabízeného zboží a také na kvalitu služeb, které poskytují. Uvědomují si silnou konkurenci, která na trhu je a tak přináší profesionální a vstřícný přístup k zákazníkovi. Snaží se nabízet pneu za příznivé ceny a mají k dispozici také velké množství akčních nabídek, slev a balíčků, které se mohou zákazníkům hodit a zalíbit.