Tipy & rady

Otevírání dveří domů a aut bez poškození

Vracíte se domů po těžkém dni z práce, táhnete nákup v jedné ruce, unaveného potomka v druhé a ačkoliv prohledáváte kabelku už potřetí, začínáte tušit, že klíče jsou uvnitř vašeho domova? Odskočili jste si ven na cigaretu a průvan vám zabouchl dveře? Odložili jste nákup do kufru svého automobilu a zabouchli ho v domnění, že má žena klíče v kabelce nebo vy v kapse? Pohled na klíčky v zapalování u zabouchnutého auta nepotěší nikoho. Způsobů, důvodů nebo situací, jak si zabouchnout klíče nebo je ztratit od domu nebo auta je hned několik, ovšem co v takové situaci dělat?

Učiňte preventivní opatření

Předejít takovým situacím se dá celkem jednoduše. Nechte se náhradní klíče u sousedů, kterým důvěřujete, popřípadě u rodinných příslušníků nebo přátel, kteří bydlí poblíž. Je pravdou, že mnoho lidí má náhradní klíče, ovšem ve chvíli, kdy je při zabouchnutí potřebují je již k sousedům, známým nebo rodině nevrátí.

Pomoc od profesionálů

„Zavolám Tondovi, ten je jistě zvládne otevřít.“ podobný nápad má mnoho lidí a je celkem přirozené, že svého známého zavolají. Otevírání dveří domů se pro Tondu sice může zdát snadné, ovšem většina neodborně otevíraných zámků končí jejich poničením. V tu chvíli si většina lidí říká, že se více vyplatí zavolat profesionální zámečnickou firmu, která zámek otevře odborně a především ho nijak nepoškodí.

Na webu https://otevrenizamku.cz/ zjistíte, že lze i bezpečnostní zámky otevřít rychle a bez poškození. Dojezd po Brně je zdarma a to NONSTOP. Profesionální zámečnická služba po Brně a okolí již ušetřila nejednomu zákazníkovi mnoho starostí.

Dům nebo auto

Nezáleží na tom, zda jste si zabouchli klíče od svého domu, bytu nebo automobilu. Otevírání aut rozhodně nikdy nesvěřujte žádnému „Tondovi“ a využijte služeb profesionálů, kteří se postarají o rychlé a šetrné otevření vašeho vozu.