Móda

Kožená peněženka je vizitkou gentlemana

Každý chlap je tak trochu ješitný a rád se ve společnosti chlubí svými úspěchy. Pokud je to v přijatelných mezích a nikoho svým chováním nepopuzuje, není to na závadu. K prezentaci mužů všech věkových kategorií i různého společenského postavení přispívá dobře upravený zevnějšek, módní ošacení a také značkové pánské kožené peněženky. Elegantní jsou zejména peněženky v černé nebo hnědé barvě, vyrobené z pravé kůže. Pokud si některý muž potrpí na výstřednost, může si v obchodě AHAL vybrat i z jiných barevných odstínů peněženek.

Vlastnosti pánských peněženek

Pro většinu spotřebitelů je jedním z hlavních parametrů cena. Rovněž u pánských kožených peněženek se jejich cena odvíjí od několika parametrů. Obvykle to bývá kvalita materiálu, design a preciznost zpracování výrobku včetně všech detailů. Ne vždy ovšem musí znamenat, že levné pánské peněženky jsou nižší kvality a naopak, že mezi značkovým zbožím nejsou peněženky za příznivé ceny. Pokud by se přesto někomu zdály ceny kožených pánských peněženek příliš vysoké, může si v obchodě AHOL koupit výrazně levnější peněženku koženkovou.

Jak vybírat?

Každý kupující se při výběru řídí nejen cenou, ale také velikostí peněženky. Na výběr jsou pánské kožené peněženky velké, dlouhé nebo malé, které jsou určeny do zadní kapsy kalhot. Jedním z kritérií je také značka. K oblíbeným patří například pánské peněženky Gregorio. Dalším kritériem je zapínání, které je na přezku, na sponu nebo na zip. V případě zipu se můžete spolehnout, že se peněženky samovolně neotevře. Kožené peněženky pro pány jsou také vhodným tipem na dárek, kterým mohou dámy potěšit svůj protějšek.

Nabídka dalších kožených výrobků

Nechcete-li nosit drobné po kapsách, můžete si koupit praktickou peněženku na mince. Nevzhledné vyboulení peněženky plné platebních nebo slevových karet a dokladů můžete vyřešit dokladovkou, neboli koženým pouzdrem na doklady a karty. Další kožený sortiment obchodu AHOL tvoří klíčenky, visačky na kufry, tašky, brašny přes rameno a jiné doplňky.