Tipy & rady

Na novou sezónu připraven

Nechcete se stále potýkat s tím, že se vám zatoulaní pejsci chodí venčit na trávník, kam pouštíte děti? Bude třeba dům obehnat plotem. Jeho výběr nemusí být žádné drama, stačí, když se předem stanovíte důležitá kritéria. Potom snadno vyselektujete typy plotu, které vašim představám vyhovují. Ať už bydlíte ve městě, nebo na venkově, budete zřejmě chtít, aby váš plot zajišťoval okolí domu dostatek soukromí. Takový plot by měl být neprůhledný, pletivo vám v tomto směru moc nepomůže. Na druhou stranu nechcete mít kolem domu žádnou vězeňskou zeď. Plot by měl zároveň korespondovat s domem a tvořit dekorativní prvek exteriéru. Takové podmínky splňuje beze zbytku betonový plot.

Není beton jako beton

Při zmínce o betonovém plotu se spousta lidí vyděsí. Vidí totiž před sebou čtyřmetrové zdi kolem kriminálů, šedé, nevzhledné a nejlépe ještě obehnané ostnatým drátem. Tak ale moderní betonové ploty vůbec nevypadají. Právě naopak, betonové ploty jsou esteticky velmi zdařilé, mají za úkol nejen zajišťovat soukromí a bezpečí majitelů, ale také mají podtrhovat krásu vašeho domu a přitom plnit funkce správného plotu – tedy ochrannou, obrannou i okrasnou.

Betonové ploty jsou vyrobeny z kvalitního českého certifikovaného betonu. Ten plotu propůjčuje odolnost vůči klimatickým i mechanickým vlivům, bezúdržbovost a také dlouhou životnost, což ocení snad úplně všichni, zejména ti, kteří většinu svého času tráví v zaměstnání. Nejste si jistí, jak bude betonový plot vypadat kolem vašeho domu? Nezoufejte a využijte možnost zadat parametry plotu do speciálního konfigurátoru, který vám ukáže vizualizaci. Betonové ploty jsou velmi variabilní, můžete si dle vašeho vkusu vybrat dekor a barvu plotu, dále také výšku a tvar zakončení oplocení. Nebojte se ani různých kombinací, je zcela na vás, jak bude výsledný plot vypadat.