InspiraceNovinkyTipy & radyZdraví & krása

Jak pečovat o vlasy?

Kdo by nechtěl mít krásnou dlouhou, a hlavně hustou hřívu, za kterou se každý chlap otočí? Věřte, že nic není nemožné! Od toho je tady následující sekce, kde najdete všechno, co k dotažení tohoto cíle potřebujete. Nejenom balzámy, kondicionéry či přípravky k zahuštění vlasů, ale také speciální kartáče a hřebínky, které vám vlasy nevytrhávají, ale naopak dokáží efektivně rozčesat. Prohlédněte si všechny kategorie a věřte, že najdete to, co doopravdy potřebujete.

Kondicionéry

Vaše vlasy si zaslouží dokonalé vyživení v podobě kvalitních kondicionérů. Nenechte se nachytat na takzvané šampony dva v jednom, které kondicionér obsahují. Většinou ho obsahují naprosté minimum, jelikož je samozřejmě dražší než samotný šampon. Vašim vlasům moc neprospěje a o nějaké výživě nemůže být ani řeč. Pokud chcete mít kvalitní vlasy, musíte si pořídit kvalitní kondicionér, který zakoupíte právě v této sekci. Každý jeden váš vlásek si zaslouží tuto konečnou péči po umytí šamponem, tak jim to dopřejte – jde přeci jen o vás.

Hřebeny a kartáče na vlasy

Dodržujete všechno tak, aby vaše vlasy byly krásně lesklé a vyživené, ale pořád se vám nedaří, aby vypadaly tak, jak si přejete? Zkuste se podívat na svůj hřeben – myslíte si, že je opravdu kvalitní? Raději jej vyhoďte do koše a pořiďte si jedinečnou kvalitu, která je šetrná vůči vašim vlasům a všechny kořínky nechá na svém místě. Netrhejte si vlasy dobrovolně a nakupte v této sekci pouze kvalitní výrobky, které vaše vlasy doslova pohladí, a přitom důkladně rozčešou.

Zahuštění vlasů

Trápí vás vypadávání vlasů a už si i vaše okolí všimlo, že vám vlasy nějak „prořídly“? Netrapte se a tento problém jednoduše vyřešte díky přípravku k zahuštění vlasů, který vám nabízíme právě v téhle kategorii. Kdo by nechtěl mít zase hustou hřívu jako lev, která upoutá pohled každého kolemjdoucího muže či ženy? Nebojte se investovat do toho správného přípravku. Až uvidíte jeho výsledky, bude se vám zdát, že je k nezaplacení.

Balzámy na vlasy

Jako každá žena tak i vy jistě používáte různé balzámy na rty či ruce. Ale věděli jste, že je třeba dopřát kvalitní balzám také svým vlasům, abyste udržela jejich kvalitu a dopřála jim veškeré živiny, které potřebují? Navštivte naši sekci „balzámy na vlasy“ a vyberte si přesně takový, který pro své vlasy potřebujete. Vlasy se vám přestanou třepit, a dokonce i konečky budou zdravé a vyživené. A to přeci za tu skvělou cenu stojí, co říkáte?

Barvení vlasů

Ne každé ženě se dostalo toho daru, že jejich přírodní barva je naprosto perfektní a bezchybná. Takovým ženám všechny závidíme, protože my – ty „neobdařené“ – prostě musíme každý měsíc navštívit kadeřníka či si vlasy doma nabarvit sama. Je to vždy zdlouhavá operace a častokrát zašpiníme koupelnu tak, že už ty fleky prostě nejdou dolů. Zkuste si místo toho raději pořídit barvicí gel, který vám nabízíme právě v téhle sekci. Je to jednoduché, rychlé a hlavně efektivní – a to potěší jistě každou ženu.