Akce & událostiInspiraceNovinkyOstatníTipy & radyZajímavostiZdraví & krása

Starejte se o své zuby profesionálně

Jak říká jedna známá písnička – „úsmev nie je žiadna šifra, je to malá výhra líc“ – a je to pravda. Hlavně – úsměv je to první, čeho si na vás muž všimne. A vy mu tak nevědomky ukážete své zuby. Proto byste si měla zajistit, aby tento první dojem byl úplně nejlepší – a dokonale bílé zuby vám jej zajistí. V této sekci vám nabízíme vše, co pro dokonalost svých zubů můžete udělat. Tak se pořádně připravte na to své první rande a nebojte se usmívat!

Čištění zubů

Čisté zuby jsou základem zdravého chrupu. Jak doporučují dentisté, je třeba je čistit kartáčkem a pastou alespoň ráno a večer, nejlépe také odpoledne po obědě. Aby bylo tohle čistění efektivní, je potřeba sáhnout po kartáčku s kvalitními štětinkami a účinné pastě. Mimo tuto základní výbavu byste měli používat také například mezizubní čistič či zubní sprchu. Veškeré příslušenství pro dokonalé vyčistění zubů najdete v této sekci za skvělé ceny.

Bělení zubů

Pravidelně si čistíte zuby i mezizubní prostory, ale pořád se vám nedaří, aby byly dostatečně bílé? Jak je známo – čaj, káva či cigarety zanechávají na zubech své stopy a těch se zbavíte pouze profesionálními bělícími prostředky, které vám nabízíme právě v této sekci. Vyberte si speciální sadu na čistění, čistící fix, čistící pásky nebo speciální prášek – záleží pouze na vás, čemu dáte přednost. Veškeré výrobky se vyznačují skvělou kvalitou, která vám dopomůže k vašim vysněným bílým zubům.