Ostatní

Zvyšte svůj pocit bezpečí pořízením fotopasti

Necítíte se doma v bezpečí? Vždy existují rizika, třeba si váš pozemek vyhlíží zloděj nebo vás někdo sleduje, vše jsou to jen domněnky a pokud chcete mít jistotu, pořiďte si fotopast. Fotopast je tím nejspolehlivějším zařízením, které bude hlídat vaše bezpečí. Fotopast je malé maskované zařízení, které se umístí na nenápadné místo. Nejlepším místem pro umístění je strom, kde si fotpasti nikdo nevšimne.

Nejlepší hlídač na vašem pozemku

Odtud bude pečlivě monitorovat váš pozemek. Když na váš pozemek kdokoliv vnikne, fotopast ho okamžitě vyfotí. Je nemožné projít kolem fotopasti bez zaznamenání, je to dáno velmi citlivým PIR čidlem, které reaguje na každý tepelný pohyb, vyfotí tedy nejen každého člověka, ale i každé zvíře. Fotopasti navíc disponují nočním přísvitem, takže dokáží pořizovat kvalitní snímky i za naprosté tmy. Fotopati své snímky ukládají na paměťovou kartu. Vy si záznamy všech vetřelců následně prohlédnete na displeji fotopasti nebo třeba na počítači. Jestliže požadujete, abyste měli neustálý přehled, co se na vašem pozemku děje, stačí si koupit fotopast s GSM modulem.

Taková fotopast může pořízený snímek okamžitě odeslat na váš telefon nebo na email. To se zajisté bude hodit nejvíce, když budete mimo domov a budete chtít vědět, jestli se k vám někdo nevloupal. Fotopast na pozemku je skvělá věc. Tyto přístroje jsou stvořené pro venkovní podmínky, jejich funkčnost tedy nepoznamená špatné počasí ani teplotní výkyvy. Stanou se vaším strážcem a dopřejí vám klidný spánek. Fotopasti nemusíte mít jen u domu, jelikož jsou na baterie, můžete je mít umístěné třeba i na zahradě nebo v lese, to je jen na vás. Fotopast si nastavíte podle potřeby, tedy například dobu, kdy bude aktivní, monitorovanou plochu nebo třeba jestli má pořizovat snímky nebo videozáznamy. Jde o populární bezpečnostní prostředek, který není drahý a může se postarat to, abyste mohli konečně v klidu usnout.