Ostatní

V žádné výrobní firmě by neměly chybět stroje

Je neuvěřitelné, co všechno je člověk schopen vyrobit a je jasné, že lidské kreativitě nemůže nic konkurovat. Když se však vyrábí sériově, snadno se projeví, kde jsou lidské hranice. To je důvodem, proč ve výrobních firmách nemohou chybět stroje. Stroje nepotřebují spát ani jíst, jsou rychlé, přesné a spolehlivé. V mnoha firmách však stroje chybí nebo se v nich nachází stroje, které už nevyhovují podmínkám výroby. Pokud je to i váš případ, v takovém případě byste se měli co nejdříve obrátit na specialisty z KONEL s.r.o., kteří vám zajistí ty správné stroje nebo zmodernizují ty současné.

Modernizace a opravy strojů

Tato společnost může snadno a efektivně zmodernizovat vaší výrobu. Mnoho strojů disponuje starými a nespolehlivými řídícími systémy, tyto systémy mohou být vyměněny za nové. Také už jsou pravděpodobně zbytečné variátory a převodovky, které vaše stroje obsahují, odborníci z Konel-Zlín.cz je mohou nahradit pevným převodem a frekvenčním měničem. Dokáží zde modernizovat a opravovat dokonce i dřevoobráběcí stroje.

Návrh a výroba strojů

Když se mluví o strojích ve výrobě, mnoho lidí si hned představí automatizované výrobní linky. V mnoha firmách je však zapotřebí především lidský faktor. Možná, že nepotřebujete stroje na každou práci, ale jen na konkrétní činnosti, které je potřeba dělat rychleji nebo přesněji. Společnost vám může navrhnout a vyrobit jednoúčelové stroje, které si s danou činností dokonale poradí. Mohou třeba dávkovat směsi, kontrolovat kvalitu výrobku, balit výrobky a mnoho dalšího. Na každou činnost existuje řešení, obraťte se na specialisty z oboru a zajisté přijdou s řešením, které zefektivní i vaší výrobu.