Ostatní

Toužíte po dobré práci?

Po dobré práci touží nejspíš každý z nás, ale každý si pod dobrou prací představuje něco jiného. I když vynecháte vzdělání každého z nás, záleží na mnoha aspektech. Každý jsme jiný a každý má jiný žebříček priorit a požadavků. Žijeme v době, kdy dobrá práce se najde pro každého, kdo pracovat chce a nemá přehnané a nereálné nároky. Ujasněte si, co od dobré práce očekáváte.

Jak dobrou práci získat?

Nejprve si stanovte, co dobrá práce znamená konkrétně pro vás. Plat je první, co vás jistě napadne, ale není to zdaleka vše. Možnost stravování, vzdálenost od bydliště, nepravidelné směny, práce o víkendech, dovolená navíc – to vše může váš výběr dobré práce ovlivnit. Pokud máte ve svých požadavcích jasno, můžete začít hledat. Pokud jste skromní, nabídku dobré práce pro sebe jistě brzy objevíte. Jenže nabídka dobré práce nezaujme pouze vás a určitě na ni odpoví mnoho dalších zájemců. Vaším dalším krokem by mělo být zviditelnění vašeho životopisu. Jistě víte, jak správně životopis napsat. K němu připojte také motivační dopis, který může rozhodnout o celé vaší budoucnosti.

Napište poutavý motivační dopis

Motivačním dopisem můžete vše zkazit, ale také vám může k vaší vysněné práci pomoci. Jak psát motivační dopis vám jistě poradí každý kamarád, ale na vimvic.cz získáte inspiraci, jak napsat životopis originálně a poutavě. Pracovníci personálního oddělení nad ním stráví více času a vám se tak o hodně zvyšuje šance k získání práce, po které toužíte. Nebojte se být jiní než ostatní uchazeči o stejnou práci. Odlište se. Na vimvic.cz vás tomu naučí profesionálové a dobrá práce bude vaše.

Pokud v podmínkách nabídky zaměstnání uvidíte požadavek perfektní znalost angličtiny, neváhejte a zkuste napsat motivační dopis v angličtině. Vyzdvihnete tak jednu ze svých předností, která patří k nejžádanějším.