Ostatní

Stříbrné šperky jsou elegantní. Pořiďte si nějaké do své šperkovnice

Stříbro se pro výrobu šperků používá již velmi dlouhou dobu. Tento bílošedý kov je levnější, než zlato. Je také měkčí. Vyrábí se z něj náušnice, řetízky, náramek na nohu i ruku, prsteny nebo náhrdelníky. Jsou to kousky, které jsou vhodné pro běžné nošení, ale také pro společenské a další události. Doplní outfit pracovní i elegantní. Vzhledem k tomu, že stříbro časem oxiduje, bývá často rhodiováno. Tato tenká vrstva prodlouží šperku životnost, zvýší jeho odolnost, ochrání jej proti poškrábání a zpevní jej. Tato tenká vrstvička je však časem ztenčuje, je tedy dobré nechat ji u klenotníka pravidelně obnovovat.

Jaké výhody nabízejí stříbrné šperky?

Jak již bylo řečeno výše, jsou vhodnou volbou pro každodenní nošení, můžeme je použít i do slavnostního outfitu. Jako kov má velmi příjemnou barvu, je krásně lesklé, je vhodné pro všechny barevné tóny pleti a v neposlední řadě je cenově dostupné.

Jeho barva ladí především se zimním a letním typem. Prozáří typy s tmavě modrýma nebo hnědýma očima, s černými, tmavě hnědými nebo popelavými vlasy. Je ideální volbou pro mladší věkové kategorie. Stříbrný náhrdelník strom života je milým dárkem k narozeninám, za promoce nebo jako poděkování.

Na koho se obrátit?

Originální šperky neokoukaného stylu nabízí e-shop pandjjewellery.cz. Společnost P&J Jewellery na svém e-shopu nabízí kvalitní šperky, které jsou ručně dokončované. Pořídit si je můžete za přijatelné ceny. Veškeré šperky z nabídky jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Společnost je registrovaná u českého Puncovního úřadu jako prodejce kvalitního stříbra 925/1000.

Mezi oblíbené kousky patří náramky, které vypadají dokonale na každém zápěstí. Objednat si můžete třeba stříbrný náramek strom života, který je vyrobený ze stříbra ryzosti 925/1000. Náramek je stahovací, velmi snadno si tak upravíte délku a díky tomu padne na každé zápěstí. Je osázený kubickými zirkony, díky čemuž vynikne symbol stromu života.