Ostatní

Oživte svůj sexuální život

Zdá se vám, že jste s partnerem celou věčnost a v posteli už to není, co to bývalo? Pak je čas sáhnout no nabídky erotických pomůcek či sexy prádélka a trochu váš sexuální život oživit.

Erotické pomůcky

Mezi základní druhy erotických pomůcek patří vibrátory a Venušiny kuličky.

Vibrátory si pořizují nejen samotné ženy, ale dají se využít i pro hrátky v páru. Vybírat můžete z celé řady různých tvarů, barev, velikostí i materiálů. Oblíbenou klasikou jsou vibrátory měkčí, které se vyrábějí ze silikonu či gelu. Jsou měkčí a ohebné.

Venušiny kuličky jsou další oblíbenou erotickou hračkou, s níž se dají provádět zajímavá kouzla.

Obě tyto erotické pomůcky mají za sebou velmi dlouho historii a používaly se již v dávných dobách.

Erotické prádlo

Každý muž velmi rád vidí na své partnerce erotické prádlo a to při jakékoli příležitosti. Mezi oblíbené kousky patří korzety, podvazky, ozdobné pásky, krajky a stužky. Barvám pak vévodí bordó, rudá a černá.

  • Korzety

Tento kousek spodního prádla je kombinací podprsenky a podvazkového pásu. Tento pikantní kousek spodního prádla je spjat s minulostí, kdy bylo spodní prádlo tabu a v žádném případě se neukazovalo na veřejnosti. V současné době se korzety používají především jako sexuální fetiš a to především v rámci BDSM.

Erotický nábytek

Mezi nejčastěji používané kousky patří polohovací matrace a klíny, které jsou ideální pomůckou nejen pro erotickou masáž, ale i příjemnou předehru. Umožňují objevovat nové polohy a nabízejí nový úhel erotických hrátek a sexuálních prožitků. Nabízejí nový prostor pro stimulaci a masírování míst, která jsou na běžné matraci téměř nedostupná.

Pokud jste se rozhodli oživit svůj sexuální život některou z výše uvedených pomůcek, ale máte zábrany navštívit erotický obchod, podívejte se do e-shopu eroticsexshop. Naleznete zde celou řadu erotických pomůcek i erotické prádélko.