Ostatní

Objevte originální dárky pro ženy i muže

Vymýšlet stále nové a originální dárky pro vaše drahé polovičky nemusí být zrovna snadné. Přece jen narozeniny, svátek i výročí máme každý rok a vymýšlet tak musíme pravidelně nové dárky pro naše známé a blízké.

Originální dárky

Zavítejte na frutiko.cz, kde naleznete zajímavou nabídku dárků, a to pro ženy i pro muže. Mnohdy totiž potěší i sladkost či dobré jídlo, které vykouzlí úsměv na tváři. Frutiko se zaměřuje na tvorbu ovocných kytic a košů či jiných sladkých dobrot, ale i vytváření běžných kytic z květin. Ovocné či čokoládové kytice se hodí jako dárek narozeninový, ale i jako dárek k svátku či dar, který přinesete na svatbu. Tyto kytice jsou opravdu jedinečné a můžete zvolit ovocné zdravější varianty či čokoládové, které potěší především chuťové pohárky.

Pro muže

Originálním může být i narozeninový dárek pro muže v podobě sladkých dobrot. Zvolit můžete zdravější variantu ovocných košů a kytic, sladkých mufinnů či čokoládový bonbonů. V nabídce nechybí ani kytice tématicky laděná do modré barvy. Originálním dárkem jsou jistě i trička se zajímavým potiskem, popřípadě kuchyňská zástěra s vlastním jménem. V nabídce nechybí ani kvalitní nabídka dortů.

Pro ženy

Ženy milují, pokud jsou obdarovávány květinami a sladkostmi. Jedná se o klasické dárky, které nikdy nezklamou. Jako dárek pro ženu k narozeninám poslouží například nádherná kytice červených růží, ale i ovocné kytice, čokoládové pralinky či box, ve kterém jsou zkombinovány květiny i sladké pralinky. Pokud vaše partnerka miluje více tulipány než růže, můžete ji vybrat velkou krabici plnou tulipánů či svazek jiných květin. V nabídce totiž naleznete pestrý výběr nyní velmi moderních flower boxů. Frutiko za vás zajistí vše, co budete na oslavu narozenin potřebovat. Vyberte si z jejich pestré nabídky to pravé pro vás.