Ostatní

Není nad dovolenou v Itálii. Zkuste ji strávit v rekreačním domě

Když někdo hledá dovolenou, kterou si chce hezky užít a zároveň si odpočinout, neexistuje lepší místo než Itálie. Člověk tu zjistí, že mu vlastně nic nechybí, hřeje ho teplé klima, má k dispozici ty nejlepší pokrmy a může se koupat v osvěžujícím moři. Navíc je v Itálii vždy co objevovat, od umění až po památky nebo značkové obchody s kvalitní módou. Zatímco v některých zemích vás může dovolená zklamat, Itálie je vždy sázkou na jistotu, že si dovolenou skvěle užijete.

Zvolte rekreační dům

Rekreační domy jsou půvabným ubytováním. Hotely sice nemusí být špatné, ale rekreační domy v Itálii nabízí zcela jiný zážitek. Když si v Itálii pronajmete dům, připadáte si zde jako doma, jako pravý Ital. Už nejste jen turista obklopený jinými turisty. Jde o nejlepší možnou volbu pro velké rodiny, protože každý zde má dostatek místa a soukromí. Neplatí pro vás hotelová pravidla a vybavení domu je jen pro vás. Skvělé na tom je, že si můžete vybrat z nepřeberného množství rekreačních domů a všechny je najdete na cz.italicarentals.com.

Nabídka domů je opravdu široká, můžete si zde vybírat domy ve všech regionech Itálie. Máte rádi třeba Toskánsko? Můžete mít malé domky i velké vily, domy v tradičním stylu i moderní stavby, se zahradou, s bazénem, ale třeba i s vířivkou. Dům můžete mít třeba hned u moře. S výběrem správného domu vám pomohou přehledně rozdělené kategorie a také filtr, kde si můžete zvolit destinaci, termín dovolené a také počet osob. Pokud si chcete připadat jako boháči nebo celebrity, můžete zvolit luxusní vily v Itálii s obřím bazénem. U každého domu jsou uvedené všechny potřebné informace, cena za pronájem i mnoho fotografií. Pokud cestujete ve větším počtu lidí, pronájem domu je velmi výhodný, projděte si nabídku a zajisté vám mnoho krásných domů padne do oka.