Bydlení

V Praze vzniká nové bydlení u parku. Pojďte se podívat, čím bude specifické

Výstavba nových bytových jednotek v Praze konečně dostala zelenou, a tak se budeme moci těšit na moderní, prostorné a bezpečné byty vhodné pro život v metropoli. Víte, v čem bude nový projekt specifický?

Nové byty v centru města? Ano!

Nově vznikající projekt dostal název rezidence Byty u parku a představuje zcela nový pohled na městské bydlení. Nové rezidenční budovy se budou nalézat v nově vznikající moderní oblasti Horního Žižkova, a i když se bude jednat o bydlení v samém srdci metropole, stále budou obklopeny zelení. V jejich bezprostřední blízkosti totiž bude krásný park, který bude možno denně využívat k příjemným procházkám, projížďkám na kole nebo na bruslích.

Prostorné byty pro každého

I když se bude jednat o výstavbu v centru města, rozhodně se nebude šetřit s prostorem jednotlivých bytů. Již nyní byl zahájen prodej nových bytů na Praze 3, které se nabízejí v dispozicích 1+kk až 5+kk. Každý si tak najde své ideální místo k žití. Samozřejmostí je prohlédnutí konkrétních dispozic každého z bytů a jeho pozice v rámci nově vznikajících 11 rezidenčních budov. Ke každému z bytů je přiřazeno parkovací místo a možnost využívat také sklepní kóje. Celkově 272 metropolitních bytů se tak bude podílet na nové podobě městské čtvrti.

Vše v blízké vzdálenosti

Další specifikum nově vznikajících rezidenčních domů je jejich ideální poloha v rámci celého města. V nově stavěných budovách bude dostatek prostoru nejen pro soukromé bydlení, ale také pro obchody a služby. Budete tak mít vše doslova pod nosem. Hned poblíž se nacházejí školy a školky, lékaři, lékárny a zastávka městské dopravy. Jen pár kroků to je do kulturních centech jako je kino Aero, a příjemnou procházkou dojdete do divadel na Vinohrady.

Přejete si i vy splnit si svůj sen o ideálním bydlení? Zajistěte si své místo včas!