Bydlení

Bydlet v Praze je snem nejen dnešní mladé generace

Mít nemovitost v centru všeho dění a současně nechodit nikam daleko, když si chcete odpočinout v městské zeleni. Přesně to je cílem mnoha lidí, kteří sní o tom, že by jednou bydleli ve vlastním a nestarali se o složité nájemní smlouvy, navíc i přenechali svým dětem do budoucna startovací byt, což bude jistě za pár desetiletí cennou devizou. Sen přitom může být ještě blíž, než čekáte. Ceny nemovitostí rostou a určitě se nedá očekávat, jakkoliv výrazný pokles, i proto jde o výbornou investici pro časy budoucí…

Vyberte si byt podle vašich životních plánů

Chtěli byste mít 2+kk, protože děti neplánujete nebo naopak pětipokojový, protože vás širší rodinný kruh naplňuje pohodou a štěstím? Prodej bytů na Praze 3 myslí na obě možnosti, takže už záleží jen na tom, co konkrétního preferujete vy.

Žižkov má před sebou velkou budoucnost, můžete být klidně u toho – hned v první řadě. Nové obchodní centrum zajistí pracovní příležitosti, ale také všestrannou občanskou vybavenost. Zeleně je dostatek, v historickém jádru Prahy budete už zakrátko díky výborně fungující MHD.

Práce i zábava, nemusíte se obávat

Byty na pražském Žižkově znamenají jediné – nebudete se v nich rozhodně nikdy nudit! V lokalitě totiž nechybí restaurace, možnosti pro sportovní vyžití a hromadná doprava vás zaveze kamkoliv jinam po hlavním městě už za pár minut, takže se můžete vídat s přáteli nebo navazovat nové sociální kontakty. Park Židovské pece láká k procházkám, Vítkov zase nabídne fascinující výhled a také propojení s českou historií.

Klidné bydlení, kde přitom nechybí obchody, pošta ani další zázemí. Žižkov na vás zkrátka dýchne, okouzlit umí už na první pohled. Navštivte třeba kino Aero nebo Parukářku, odpočiňte si od každodenního shonu a naberte nové síly…