Zdraví & krása

Péče o tělo se vyplatí

Stejně důležitá jako péče o pleť je důležitá péče o celé vaše tělo. Zdraví máte přeci jen jedno, tak si ho neničte a pořádně se o sebe starejte. V této sekci si vyberete ze spousty výrobků, které jsou k péči o tělo doslova stvořené. Nespokojte se pouze se sprchovými gely, ale vsaďte také na ostatní přípravky, které vám v koupelně prostě nesmí chybět. Depilační krémy, deodoranty, hydratační krémy či oleje na zvlhčení pokožky – tohle všechno, a ještě mnohem více nakoupíte na jednom místě.

Přípravky na sprchování

Sprcha je skvělým začátkem i ukončením každého dne. A právě vy můžete ovlivnit, jak se budete celý den cítit anebo s jakým pocitem půjdete spát. Záleží hlavně na tom, jaký sprchový gel použijete. Den doporučujeme začít energetickým sprchovým gelem, který vám dodá energii, jež budete rozhodně potřebovat a zakončete ho například sprchovým gelem se svou oblíbenou vůní, kterou budete cítit z vaší pokožky ještě, když si lehnete do postele – a to je o do st lepší než veškeré prášky na spaní. Navíc budete mít i voňavé sny – a to za to přeci stojí, nemám pravdu?

Tělo a tělová mléka

Také se vám občas stává, že po sprchování cítíte, že je vaše kůže vysušená? I přesto, že jste použili kvalitní sprchový gel? Záleží také samozřejmě na tvrdosti vody a vaší momentální obranyschopnosti. Právě kvůli tomuto byste měli doma mít také speciální tělové mléko, které vaší pokožce dokáže dodat ztracenou hydrataci po oné „vysušující“ sprše. Právě ten si vyberete v kvalitních obchodech, které vám nabízí celou škálu tělových mlék pro každý typ pokožky.