Tipy & rady

Víte, kde koupit kvalitní a levné cyklo oblečení, jízdní kola a příslušenství?

Je skvělé znát obchod, u něhož se můžeme spolehnout na to, že nabízí jen kvalitní zboží, u něhož nemusíme mít obavy, že se nám za pár dnů či týdnů pokazí, a my budeme nuceni řešit reklamaci, potažmo vybírat zboží znovu. Když jde navíc o obchod, kde jsou zajímavé ceny, často se v něm mění akční nabídky, nebo nabízí slevové kódy k různým příležitostem, nakupuje se nám ještě lépe. Zkušený prodejce, kterému jde o zákazníka, také samozřejmě poradí nezištně tak, aby byl zákazník spokojen, byť by prodejce nevydělal tolik, kolik by mohl, kdyby zákazníka přiměl koupit si jiný druh zboží… 

Právě takový je obchod s jízdními koly, cyklo oblečením, helmami a veškerým příslušenstvím ke kolům i pro cyklisty Bikero.cz. Poradí vám tady odborně, na míru vašim potřebám a přáním, zboží není předražené, budete jednoduše po všech stránkách spokojeni. 

Jízdní kola pro děti i dospělé 

Díky tomu, že je cyklistika dostupná relativně celoročně, zvláště teď, kdy se stále víc otepluje a zimy už nejsou tak kruté, zasněžené, si jízdní kola pořizuje stále více osob. Než se pro to konkrétní rozhodnete, zvažte, kde především jezdíte, zda po silnicích, cyklostezkách, nebo po polních cestách, loukách a lesích, příp. zda kombinujete terén a jednou jste na cyklostezce, jednou se projíždíte lesem poblíž vašeho domova.  

Na výběr máte silniční kola, horská kola, krosová a trekingová kola, také gravel a cyklokrosová kola nebo elektrokola. Pro malé i větší děti najdete dětská kola nebo odrážedla pro nejmenší.  

Další rozdělení je dle pohlaví. Byť se to nezdá, má skutečně velký vliv, zda si vyberete kolo s rámem pro ženu nebo muže. Nejenže je jiný tvar rámu, ale také mají dámská kola jiný tvar sedla, jinou délku představce, šíři řídítek a jiná jsou i co se týče designu. 

Zavítejte na Bikero.cz. Jistě si vyberte kolo, která vám bude dělat radost mnoho let. A pokud si nejste čímkoli jisti, neváhejte se zeptat. Personál je ochotný a zkušený.