Ostatní

Pánská trička s potiskem i bez potisku vedou

Pánská trička s potiskem se při nošení řídí stejnými pravidly jako pánská trička bez potisku, ale dodají vašemu vzhledu ještě více image. Ať už se jedná o grafický návrh, značku nebo slova moudrosti, jediným pravidlem u pánských triček s potiskem je zachovat decentnost, kterou pánská trička bez potisku bezesporu vždy mají. Pryč jsou doby přehnaného brandingu z počátku tisíciletí! V dnešní době jsou pánská trička s potiskem navržena tak, aby celkový vzhled muže vylepšovala, nikoliv mu dominovala. Džíny jsou vítězem s potištěnými pánskými tričky ve většině situací. Nejlépe fungují buď v podobném odstínu (šedá na modré), nebo v kontrastním (bílá na modré). Elegantní pánská trička (pánská trička s potiskem i pánská trička bez potisku) vybírejte na wowdoplnky.cz.

Aah, mikina s kapucí

Dnes jsou pánské mikiny s kapucí hvězdami první ligy a zdá se, že jejich fanouškovská základna je každým dnem větší a větší. Myslím si, že pánské mikiny s kapucí již nikdy nikam nezmizí, stejně jako nezmizí pánské mikiny na zip. Je to prostě cool oblečení.

Univerzální oblečení

Proti univerzálnosti pánské mikiny (pánské mikiny s kapucí, pánské mikiny na zip) lze jen těžko něco namítat. Je ideální na povalování na gauči, když venku prší, nebo na přioblečení se, aby člověk přečkal období, kdy se nečekaně porouchá topení v kanceláři. A protože se venku večer, v noci a nad ránem stále ochlazuje mnohem víc, než bychom si všichni přáli, než přemýšlet o dlouhodobých následcích podchlazení, oblékněte raději pánskou mikinu. Navíc, hned budete vypadat švihácky. Zvláště v pánských mikinách z eshopu wowdoplnky.cz.

Pánské tričko – nejlepší přítel nejen v teplém období

Pánská trička a pánské polokošile jsou univerzální, odolné, dají se dobře kombinovat s různými kalhotami a zároveň zajistí maximální pohodlí. Jediným pravidlem pro pánská trička je vědět, kdy je oblékat. Pro elegantní ležérní vzhled se vyhněte pánským tričkům s potiskem, protože přes ně pravděpodobně budete mít ležérní sako. Volte raději pánská trička bez potisku nebo pánská polo trička.