Ostatní

Nezbytné vybavení pro polygrafický průmysl

Bylo by nemyslitelné chtít poskytovat polygrafické služby a nemít k tomu žádné vhodné vybavení. Kvalita strojů se přímo projeví na kvalitě výsledné práce a je proto nutné si zajistit špičkové stroje, které umožní poskytovat všechny potřebné služby, jaké klienti žádají. V této oblasti je nejvíce žádaný potisk materiálů, velkoformátový tisk, tisk samolepek a další služby, které mají především reklamní využití. Abyste mohli být konkurenceschopní, je vhodné sáhnout po těch nejlepších strojích, které vám za výhodnou cenu zajistí eshop termolisy.cz. Jakou techniku zde najdete?

Řezací plotry

Poskytovat profesionální tisk s běžnou tiskárnou je nemožné, naštěstí si můžete snadno koupit kvalitní řezací plotr, který vám umožní realizovat velkoformátový tisk a také tisk s komplikovanými výřezy. Na trhu je možné koupit řezací plotry, kreslící plotry nebo univerzální kreslící a řezací plotry. Rozhodně je vhodné zvolit univerzální řešení. Nabízí se vám široký výběr špičkových plotrů s perfektním poměrem ceny a kvality. U každého modelu najdete podrobný popis a kromě plotrů si v nabídce můžete pořídit také různé řezací nože do plotru.

Termolisy

Nanášení vzorů na textil, to už vyžaduje stroje, kterým se říká termolisy. Jak už název napovídá, termolisy pracují tak, že využívají k nanesení předlohy teplotu a tlak. Nevybírejte nekvalitní termolisy, ale pouze TOP modely značky Marta, u kterých máte jistotu, že vám zajistí vysokou kvalitu práce a dlouhou životnost. Tyto termolisy se velmi snadno ovládají, mají stabilní tlak a dostatečnou termoregulaci. Snadno si je nastavíte a následně můžete realizovat potisk na širokou škálu textilu, který může zahrnovat trička, mikiny, bundy, čepice, šály a mnoho dalšího. Poradí si i s hrubšími materiály. Inspirujte se širokou nabídkou a zajisté si vyberete vhodný termolis i do vaší firmy.