Ostatní

Mikiny jsou součástí většiny šatníků. Víte, jak je správně nosit?

Mít zajímavé kousky v šatníku neznamená, že musíte mít tuny oblečení, které ani neunosíte. Stačí trochu fantazie, vkusu a kreativity a s pár kousky můžete kombinovat outfity, které budou „cool“ a navzdory tomu vás skvěle vystihnou.

Skvělým příkladem je „obyčejná“ mikina, obvykle spojovanou s volnočasovým nebo sportovním oblečením. Při vhodném kompletování se však mikina hodí i do kanceláře či na obchodní schůzku. Na webu tykraso.cz objevíte nejen stylové mikiny, ale také mikinové šaty hodící se k mnoha příležitostem a navíc – jsou neuvěřitelně pohodlné.

Neformální kancelářský vzhled

Pokud pracujete na místě, kde není dresscode příliš přísný můžete snadno mikinu přeměnit na neformální kancelářské oblečení. Mikinové šaty a legíny jsou natolik neutrálním oufitem, že zapadnete v kanceláři i večer v baru.

Mikiny můžete nosit k chino kalhotám, khaki kalhotám nebo džínům. Klasické tóny mikin jako šedá, tmavě modrá a černá jsou perfektní, můžete je zkombinovat s širokými kalhotami a špičatými jehlovými botami pro elegantní vzhled. Vzhled můžete doplnit stříbrnými doplňky, náušnicemi, kabelkami v doplňujících odstínech. Kalhoty lze nahradit pouzdrovou sukní ke kolenům. Dámská móda je velmi rozmanitá a každý si může dovolit být kreativní.

Outfit na párty

Ačkoli na webu tykraso.cz objevíte stylové a originální šaty a sukně, které jsou vhodné na procházku i párty, sofistikovanou mikinou také nic nezkazíte. Propojte mikinu ve světlém tónu s nápadnější vzorovanou krátkou sukní nebo pruhovanými kalhotami. Outfit doplňte o nápadné visací náušnice nebo šátek.

Využijte jejich pohodlnosti

Mikiny mohou být super pohodlnými oděvy, ve kterých můžete jen tak ležet a odpočívat. Spojte je s volným pyžamem a měkkými pantoflemi pro naprosté pohodlí. Pokud chcete vypadat vždy perfektně, můžete si vybrat mikinu v jasných barvách.