Ostatní

Jakou techniku zvolit pro vnitřní a venkovní úklid?

Řada firem i měst se potýká s problémem, kterým je správný výběr úklidové techniky. Pokud je potřeba zajistit pravidelný úklid velkých vnitřních nebo venkovních prostorů, není možné vybrat první techniku, na kterou narazíte. Je třeba vybrat takovou techniku, která má dlouhou životnost, skvělý výkon a zajistí uklizení velké plochy s minimální námahou. Sáhněte po profesionální technice, kterou nabízí společnost Unikont Group s.r.o., zahrnuje úklidovou techniku od předních výrobců jako jsou Ghibli, Hako, Multicar nebo třeba Wieland.

Multicar

Stroje multicar viděl snad už každý v komunálních službách nebo v různých firmách. V Evropě jsou tyto kompaktní nosiče nástaveb velmi populární, protože jsou spolehlivé a nabízí široké spektrum využití. Často se jim říká multikára nebo multicara. Můžete je využít ve stavebnictví, při úklidu komunikací, v zahradnictví a dalších oborech. Vozidla Multicar jsou kvalitní německé výroby, jsou založena na více než 80 letech zkušeností a jelikož nabízí přes 100 druhů nástaveb, je možné je využít snad pro jakoukoliv práci, jakou si dovedete představit. Aktuálně se vyrábí 3 typové řady vozidel, jde o: Multicar M27 Compact (vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb), Multicar M31 (kompaktní nosiče nástaveb a transportéry) a Multicar M29 (úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry).

Scrubmastery

Tam, kde se dříve muselo dřít mnoho lidí s koštětem a mokrým hadrem, tam dnes nastupují scrubmastery, vysoce kvalitní mycí stroje, které umí umýt velkou plochu s minimální námahou. Nabízí se v mnoha provedeních, abyste s nimi mohli mýt velké plochy v obchodních centrech a skladech, ale i stísněné kancelářské prostory. Strubmastery využívají k čištění především diskovou kartáčovou hlavu, nabízí se vám varianty, kde obsluha může sedět i scrubmastery s chodící obsluhou. Některé stroje jsou velké a těžké, ale nabízí se vám i malé stroje, třeba Scrubmaster B12, který je malý, mobilní a efektivně vyčistí malé prostory.