Ostatní

Jak nosit šperky?

Každá žena je ráda, když si může na sebe obléci něco nového a v novém outfitu vypadá neodolatelně. Svůj look můžeme vyladit i vhodně zvolenými šperky. Jak je však správně nosit a jaké druhy zvolit?

Náušnice

Tyto druhy šperků patří mezi velmi oblíbené doplňky. Vzhledem k tomu, že různých druhů náušnic je velké množství, vždy se naleznou, ke konkrétnímu outfitu, dokonale padnoucí kousky. Volit můžeme klasické pecky, které jsou nenápadnou a decentní ozdobou našeho ucha a jsou vhodnou volbou pro jakoukoli příležitost. Decentní avšak elegantní jsou perly. Velmi častými druhy jsou kruhy různých velikostí, některé jednoduché, jiné zase dokonale zdobené. Další možností jsou náušnice visací, opět různých velkostí a tvarů. Některé zdobí přívěsek, jiné zase drahý kámen. Slavnostním dojmem působí náušnice, jejichž součástí je křišťál.

Jestliže máme velký dekolt, můžeme zvolit náušnice větší, které jej také dozdobí.

Náhrdelníky nebo řetízky

Náhrdelníky se vyrábějí z různých materiálů – kov, látka, kůže, dřevo nebo třeba korálky. Ničím neobvyklým nejsou ani kombinace několika různých materiálů. Oblibě se těší kůže a dřevo nebo kov a korálky. Vzhledem k tomu, že náhrdelník bývá umístěný mezi hrdlem a dekolte, je na viditelném místě. Je tedy potřeba dobře volit druh. Oděv s výstřihem do V doplní řetízek či náhrdelník, který spadá do dekoltu. Dlouhý řetízek nebo náhrdelník je vhodnou volbou, pokud máme oblečení s klasickým tričkovým výstřihem. Kratší ozdoba krku se hodí pro výstřih, který je hlubší a kulatého tvaru. Oblékneme-li si rolák nebo tričko se stojáčkem, doplníme je řetízkem. Jednobarevný outfit doladíme klidně něčím pestřejším. Může to být třeba náhrdelník andělská aura. Pokud oblékneme oděv pestřejší, volíme spíše kousky decentnější.

Široký výběr zajímavých a originálních kousků nabízí e-shop magieprirody.cz.