Ostatní

Erektilní dysfunkce se týká stále více mužů

Ačkoliv statistiky říkají, že různými poruchami erekce trpí více než 50% mužů po 50, je jich pravděpodobně mnohem více. Mnoho mužů své potíže nepřizná a pokud je problém pouze dočasný nebo se „selhání“ dostaví pouze jednou či dvakrát, není důvod ho nijak řešit a to ani v nižším věku. Dočasné potíže s udržením erekce mohou být způsobeny momentálními psychickými potížemi, stresem, přepracováním a celkovým vyčerpáním. Ačkoliv muž pociťuje sexuální touhu, tyto faktory mu zabrání v dosažení a udržení erekce.

Zkvalitněte svůj sexuální život

Problémy s erekcí se většinou dají snadno řešit. Někdy postačí jen drobné změny v životním stylu, více spánku a pohybu a méně stresu patří mezi ty nejdůležitější.

Někdy je porucha erekce pouze projevem jiného zdravotního problému a pokud jsou potíže dlouhodobější, je nutné je konzultovat s lékařem.

Ať je už důvod problémů s erekcí jakýkoliv, nevyhýbejte se sexu a pokusy o erekci nevzdávejte, zejména v případě, kdy máte stálý vztah.

Vyzkoušejte ověřené doplňky stravy

Kromě změny životního stylu, je k dispozici mnoho doplňků stravy, které erekci podporují nebo ji pomáhají udržet. Tyto doplňky jsou často dostupné bez lékařského předpisu, čehož mnoho obchodníků zneužívá.

Když se rozhodnete podpořit erekci nějakým doplňkem, ujistěte se, že se jedná o seriózního prodejce. Pokud není u doplňku k dispozici podrobné složení, neriskujte své zdraví a raději se poohlédněte po něčem osvědčeném. Hodně distributorů má ve své nabídce „léky“, které jsou u nás dokonce nelegální pro své silné negativní účinky na zdraví. Mezi nejznámější patří Kamagra a její padělky.

Pokud stojíte o osvědčené přípravky, které vám pomohou, aniž byste hazardovali se svým zdravím, mrkněte na web merlix.cz. Výrobky, které zde objevíte, rozhodně nemají tajné složení.