Ostatní

3 minerální kameny, které zlepšují celkové zdraví a pohodu

Optimální zdraví je složitá rovnováha mysli, těla a duše. Východní medicína, konkrétně v Indii a Číně, využívá minerály k urychlení hojení od svých nejranějších civilizací. V ajurvédě se učí, že všechny nemoci začínají, když žijeme v harmonii s naším prostředím. Dokonce i v západní medicíně bylo prokázáno, že jakýkoli stres, kterému čelíme, může být internalizován a projevit se závažným onemocněním. Bohužel někdy zažijeme devastující zdravotní problémy, které jsou skutečně mimo naši kontrolu. Častěji však dokážeme zabránit tomu, aby se špatné zdraví projevilo vytvářením vyvážených energií, zapojením do opakujících se činností a využitím krystalové energie.

Nefrit

Zelený nefrit, známý jako kámen pro zdraví a sny, se považuje za spojení mezi fyzickým a duchovním světem, které může také obnovit optimální zdraví těla.

Zelený nefrit je kamenem nových začátků a příležitostí. Může vám pomoci přinést sebepřijetí a harmonii ve vašich vztazích. Meditujte s tímto kamenem, abyste uklidnili mysl a pamatovali si své sny.

Zelený nefrit léčí tím, že pomáhá detoxikovat tělo a regenerovat tkáně. Je také skvělý pro lymfatický systém, stejně jako pro vaši pokožku a vlasy. O zeleném nefritu se také říká, že je užitečný při duševních poruchách, jako je schizofrenie.

Serpentin

Serpentin je výjimečný nástroj pro probuzení vitální energie ve vašem těle a propojení s přírodou na hluboké úrovni. Pomůže vytvořit hluboká pouta s přírodou, zvířaty a hmyzem. Meditace s tímto krystalem vás může vést k pochopení vašeho místa v širším světě.

Serpentin je nástroj pro doplňování energie a je známo, že pomáhá lidem trpícím cukrovkou a parazity.

Měsíční kámen

Měsíční kámen je také známý jako kámen ženského tajemství a je silně svázán s plodností a hormonální rovnováhou u žen. Je užitečný pro navození pocitu míru a trpělivosti, když procházíte přílivy a odlivy svého života. Pomáhá promítat skryté pravdy a božskou sílu a tento krystal předává posvátnou a tajemnou ženskou energii, aby odemkla vaši vnitřní bohyni. Uvádí se také, že je mocným spojencem, pokud provádíte regresní práce z minulého života.

Na webu magieprirody.cz objevíte nejen tři zmiňované kameny, ale mnoho dalších léčebných minerálů.